Ogłoszenia duszpasterskie 8.10.2023 r.

1. Dzisiaj spotkania dla rodziców dzieci przystępujących do I Komunii Świętej: w Niedoradzu na Mszy o 11:00 w Otyniu na Mszy o 12:30. Na Mszach poświęcenie różańców.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe:
  • W Otyniu: w poniedziałek, środę i piątek o 17:30, we Wtorek i Czwartek o 7:30, w sobotę o 10:30, a w niedziele o godz. 7:30 i 12:00.
  • W Niedoradzu: w poniedziałek, środę, piątek i sobotę o 16:30, w niedziele o 10:00
  • W Zakęciu: codziennie o 16:30, w niedziele o 9:00
  • W Bobrownikach: codziennie o 17:00, we wtorek o 16:30, w niedziele o 10:30.
  1. Za odmówienie całego różańca – 5 tajemnic, można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  2. W czwartek nie będzie spotkania biblijno-uwielbieniowego.
  3. W piątek nauki chrzcielne po Mszy wieczornej na plebanii.
  4. W sobotę, naszą pamięcią obejmujemy nauczycieli i wychowawców, którzy obchodzą swoje doroczne święto – Dzień Edukacji Narodowej.
  5. Zbiórka ministrantów i lektorów w sobotę po Mszy o 11:00.
  6. W przyszłą niedzielę, będziemy przeżywali kolejny Dzień Papieski. Dzisiaj ofiarami składanymi do puszek, wspieramy Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która została powołana przez Episkopat Polski dla upamiętnienia pontyfikatu Świętego Jana Pawła II.
  7. Za tydzień taca przeznaczona na fundusz remontowy Sanktuarium i naszych kościołów.
  8. Dziękujemy za posprzątanie naszych kościołów i złożone ofiary na kwiaty.
  9. Są nowe numery tygodników katolickich Niedziela i Gość Niedzielny.
  10. Organizujemy z Sanktuarium w Otyniu pielgrzymkę do Matki Bożej w Guadalupe w Meksyku, w dniach 31.01.-14.02.2024 r. Bliższe informacje, będą na plakacie i Facebooku Sanktuarium, telefon do zapisów 783 700 176.
  11. Wspominamy w tym tygodniu:
  • Piątek bł. Honorat Koźmiński

Niech Dobry Bóg błogosławi Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia. Naszym Parafianom, przybyłym Gościom i Pielgrzymom życzymy obfitości  darów Bożych oraz opieki Maryi Królowej Pokoju.