Witaj na stronie Sanktuarium MB Królowej Pokoju w Otyniu

Ogłoszenia duszpasterskie 04.02.2024 r.

Ogłoszenia duszpasterskie 04.02.2024 r.

  1. Dzisiaj niedziela Adoracyjna, poświęcenie świec dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej w Niedoradzu o 11:00, w Otyniu o 12:30.
  2. Jutro wspomnienie Świętej Agaty, na Mszach Świętych w Niedoradzu i Otyniu pobłogosławimy przyniesiony chleb oraz wodę.
  3. W przyszłą niedzielę, 11 lutego, przypada Światowy Dzień Chorego, MB z Lurdes. Na Mszach świętych będzie udzielony sakrament Namaszczenia Chorych. Prosimy o pomoc dla chorych, niepełnosprawnych, seniorów w dotarciu do naszych kościołów. Przypominamy, że do tego sakramentu należy przystąpić w stanie łaski uświęcającej.
  4. W przyszłą niedzielę zbiórka do uszek na rzecz katolickich hospicjów.
  5. Dziękujemy za posprzątanie naszych kościołów i złożone ofiary na kwiaty.
  6. We wtorek wspominamy św. Pawła Miki i Towarzyszy, w sobotę św. Scholastykę.

Daru zdrowia i obfitości łask Bożych przyzywamy dla Solenizantów i Jubilatów tego tygodnia. Naszym Parafianom, przybyłym Gościom i Pielgrzymom życzymy obfitości Bożych darów, opieki MB Królowej Pokoju

 

Dziękujemy za ofiary składane na cele remontowe naszego Sanktuarium i naszych kościołów. Wszystkich Dobrodziejów i Ofiarodawców polecamy wstawiennictwu M.B. Królowej Pokoju w codziennej modlitwie i comiesięcznej ofierze Mszy Świętej.