OGŁOSZENIA PARAFIALNE III NIEDZIELA ZWYKŁA, 24.01.2021r.
post-template-default,single,single-post,postid-52850,single-format-standard,theme-borderland,eltd-core-1.1.3,woocommerce-no-js,borderland-theme-ver-2.2,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll, vertical_menu_with_scroll,columns-3,type1,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

OGŁOSZENIA PARAFIALNE III NIEDZIELA ZWYKŁA, 24.01.2021r.

1. Dziś jest III Niedziela zwykła, ustanowiona przez papieża Franciszka Niedzielą Słowa Bożego. Zachęcamy wszystkich wiernych do codziennej lektury słowa Bożego, z którego możemy czerpać mądrość i siłę.
  2. Dzisiaj po mszy św. jest zbiórka do puszek dla poszkodowanych w wyniku trzęsienia ziemi w Chorwacji.
  3. We wtorek w Gorzowie Wlkp. w parafii pw. Pierwszych Męczenników Polski o godz. 11.00 rozpocznie się msza św. żałobna za śp. biskupa Adama Dyczkowskiego i śp. biskupa Antoniego Stankiewicza. We wtorek w duchowej łączności z liturgią pogrzebową msza św. w naszym Sanktuarium o godz. 11.00 w intencji zmarłych biskupów oraz intencja parafialna. Zachęcamy do wspólnej modlitwy, aby w ten sposób podziękować Bogu za dar posługi biskupiej w naszej diecezji bpa Adama i za posługę bpa Antoniego, który większość swojego życia spędził w Watykanie.
  4. W środę w Otyniu o godz. 19.00 katecheza przedchrzcielna.
  5. W czwartek w Sanktuarium o godz. 19.00 będzie spotkanie uwielbieniowo – formacyjne dla wszystkich chcących pogłębić swoją  znajomość Pisma św. i więź z Panem Bogiem.
  6. W piątek w naszym Sanktuarium o godz. 18.00 będzie msza św. z modlitwą o uzdrowienie. Z racji obostrzeń pandemicznych i ograniczonej liczby osób mogących być w kościele, prosimy o udział w transmisji mszy św. online w internecie przez stronę naszej parafii i Facebooka.
  7. W tym tygodniu kończymy kolędę. W czwartek w Zakęciu o godz. 17.00 spotkanie kolędowe dla mieszkańców Konradowa i Osiedla nad Ochlą. W tym tygodniu zapraszamy na kolędę uzupełniającą: we wtorek mieszkańców Bobrownik o godz. 17.00, środę mieszkańców Niedoradza o godz. 17.00 i  Otynia o godz. 18.00. Dziękujemy wszystkim, którzy odpowiedzieli na nasz apel i uczestniczyli w modlitwach za swoje rodziny.  Dziękujemy za ofiary złożone na „Seminarium Duchowne” i „Na Potrzeby Parafii”. Bóg zapłać!
  8. W parafii pw. św. Antoniego w Nowej Soli w dniach 5 – 7 lutego br odbywać się będą nauki przedmałżeńskie. Szczegóły i zapisy przez stronę parafii św. Antoniego w Nowej Soli. Ilość miejsc jest ograniczona.
  9. Prosimy rodziców dzieci pierwszokomunijnych o rozebranie w najbliższą sobotę dekoracji bożonarodzeniowej.
  10. W miniona niedzielę zebraliśmy na nowe nagłośnienie do naszego Sanktuarium: w Zakęciu –  224zł, w Bobrownikach –  272,50zł, w Niedoradzu –  746,30zł i w Otyniu –  1295,70zł i 2 Euro. Bóg zapłać!
  11. Przypominamy wiernych o obowiązku zakrywania ust i nosa oraz o zachowaniu bezpiecznej odległości od siebie w naszych świątyniach.
  12. W tym tygodniu wspominamy: 25.01. – Nawrócenie św. Pawła Apostoła; 26.01 – św. biskupów Tymoteusza i Tytusa; 28.01.  – św. Tomasza z Akwinu, prezb. i dK
  13. Bóg zapłać za ofiary złożone na cele remontowe naszego Sanktuarium, na zakup nowego nagłośnienia, za ofiary na Seminarium Duchowne i potrzeby naszej parafii. Wszystkich Darczyńców i Ofiarodawców polecamy opiece i wstawiennictwu Matki Bożej Królowej Pokoju ofiarując w ich intencji codzienną modlitwę i comiesięczną mszę świętą.

Ks. Proboszcz kan.  Zbigniew Tartak

Intencje mszy świętych 24 – 31.01. 2021r.

III NIEDZIELA ZWYKŁA – 24.01.2021r.
godz. 8.00 + Stanisława, Maria, Ludwik Petela
godz. 12.30 + Marian Gmurkowski – int. od żony i dzieci

PONIEDZIAŁEK, 25.01.2021r.

godz. 18.00 + Teresa

WTOREK, 26.01. 2021r.
godz.11.00 msza św. w int. śp. biskupa Adama Dyczkowskiego i śp. bpa Antoniego Stankiewicza
godz. 11.00 + Jan Ptak – int. od uczestników pogrzebu

ŚRODA, 27.01.2021r.
godz. 18.00 + mąż Kazimierz, rodzice, teściowie i siostra Teresa

CZWARTEK,  28.01. 2021r.

godz. 8.00 + Katarzyna Kołek – int. od uczestników pogrzebu

PIĄTEK, 29.01.2021r.
godz. 18.00 o Boże błog., opiekę Matki Bożej Królowej Pokoju w int. Ofiarodawców i Dobroczyńców Fundacji „Blisko Domu”

SOBOTA, 30.01.2021r.
godz. 11.00 + ks. Bogdan Kusiak

IV NIEDZIELA ZWYKŁA – 31.01.2021r.
godz. 8.00 + Albert (29 rocz. śm.) oraz za wszystkich zmarłych z rodziny Szulików i Chmielowskich o łaskę nieba dla nich
godz. 12.30 + Antoś Grzesiak

Intencje mszy świętych NIEDORADZ, 24 – 31.01. 2021r.

III NIEDZIELA ZWYKŁA, 24.01.2021r.
godz. 9.30 ++ Janina (25 rocz. śm.) oraz Czesław Tarach, Marianna, Stanisław Majewscy i zmarli z rodziny
godz. 11.00 + Stanisław Buchwald w kolejną rocz. śmierci

PONIEDZIAŁEK, 25.01.2021r.

ŚRODA, 27.01.2021r.
godz. 17.00 + Teresa Glinka – int. od przyjaciół Ireny i Teresy Solskiej i rodziny Woźniak

PIĄTEK, 29.01.2021r.
godz. 17.00  + Krystyna Świech (4 rocz. śm.)

SOBOTA, 30.01.2021r.
godz. 17.00 + Maria, Stanisław, Mirosław Kołakowscy

IV NIEDZIELA ZWYKŁA, 31.01.2021r.
godz. 9.30 ++ Jadwiga, Stanisław Piotrowscy, Władysława (ona) i Władysław Trojanowscy
godz. 11.00 ++ Aniela, Michał, Włodzimiera Komarnickich, Zbigniew Stuligłowa