Ogłoszenia duszpasterskie 14.04.2024 r.

1. W tę trzecią niedzielę Wielkanocy, obchodzoną w naszej ojczyźnie jako Niedzielę Biblijną, inaugurujemy w Polsce Tydzień Biblijny. Pragniemy zachęcić wszystkich Parafian do indywidualnej lektury i medytacji Biblii, by spotkać Pana, który nieustannie mówi do swojego ludu.
  2. Dzisiaj spotkania dla rodziców dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii w Niedoradzu na Mszy o 11:00, w Otyniu na Mszy o 12:30.
  3. Spotkanie członków Stowarzyszenia Przyjaciół Sanktuarium Matki Bożej we wtorek o 18:00 w kawiarence.
  4. W czwartek o 19:00 w Sanktuarium spotkanie biblio-uwielbieniowe, pt. „Boża perspektywa”. Zapraszamy osoby pragnące pogłębić swoją relację z Bogiem i ze Słowem Bożym.
  5. Nauki chrzcielne w piątek po Mszy wieczornej o 18:45 na plebanii.
  6. Spotkanie ministrantów i lektorów w sobotę po Mszy o 11:00.
  7. Dziękujemy za posprzątanie naszych kościołów i złożone ofiary na kwiaty.
  8. Zapraszamy do Sanktuarium, na Adorację Najświętszego Sakramentu w piątek od 17:15 i w sobotę od godz. 10:15.
  9. Paweł zaprasza na pieszą pielgrzymkę powołaniową z Paradyża do Rokitna. Informacje i zapisy u ks. Pawła.
KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI W DEKANACIE NOWOSOLSKIM

termin: 04-12.05.2024

częstotliwość spotkań: sobota, niedziela

miejsce: cztery kościoły Nowej Soli

godzina: po wieczornej Mszy św.

kalendarium:

św. Michał        04. sobota – zapisy; Objawienie o małżeństwie. Teologia małżeństwa

św. Józef            05. niedziela – Życie religijne małżonków. Chrześcijańskie wychowanie dzieci

Pleszówek         11. sobota – Prawo kanoniczne o małżeństwie. Liturgia sakramentu

św. Antoni         12. niedziela – Etyka pożycia małżeńskiego / Boży plan płodności; rozdanie zaświadczeń

Niech Dobry Bóg błogosławi Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia. Naszym Parafianom, przybyłym Gościom i Pielgrzymom życzymy błogosławionej Niedzieli i tygodnia!