OGŁOSZENIA PARAFIALNE III NIEDZIELA ADWENTU „GAUDETE”, 13.12.2020r.
post-template-default,single,single-post,postid-52830,single-format-standard,theme-borderland,eltd-core-1.1.3,woocommerce-no-js,borderland-theme-ver-2.2,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll, vertical_menu_with_scroll,columns-3,type1,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

OGŁOSZENIA PARAFIALNE III NIEDZIELA ADWENTU „GAUDETE”, 13.12.2020r.

1. Dzisiaj jest III niedziela Adwentu zwana Niedzielą Radości – Gaudete. Zapraszamy w poniedziałki, środy i piątki  na msze św. roratnie o NMP. Dzieci na Roraty niech przyjdą z lampionami.
  2. Dzisiaj jest rocznica wybuchu stanu wojennego. Pamiętajmy o ofiarach tych bolesnych dla Polski dni.
  3. Dzisiaj jest dzień solidarności z kapłanami – seniorami. Taca przeznaczona jest na utrzymanie Domu Księży Emerytów w Zielonej Górze.  W Bobrownikach zbiórka do puszek dla rodzin, które ucierpiały w pożarze domu.
  4. W III tygodniu Adwentu rozpoczynamy dni modlitw o  życie chrześcijańskie rodzin.
  5. Dziś w Niedoradzu na mszy św. o godz. 11.00 i w Sanktuarium o godz. 12.30 poświęcenie medalików dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  6. W piątek w Sanktuarium o godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  7. W najbliższą sobotę 19.12. w naszym Sanktuarium o godz. 16.30 odbędzie się czuwanie „Adwent po męsku”. W programie konferencja, wspólna modlitwa, różaniec i Eucharystia na zakończenie czuwania.
  8. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona jest na zakup nowego nagłośnienia dla naszego Sanktuarium.
  9. Wzorem lat ubiegłych prosimy rodziców dzieci pierwszokomunijnych o przygotowanie dekoracji na Święta Bożego Narodzenia w naszym Sanktuarium i w kościele w Niedoradzu.
  10. W naszym sklepiku przy Sanktuarium można nabywać opłatki oraz świece Caritas na stół wigilijny małe w cenie 6zł, a duże w cenie 15zł. Ministranci naszej parafii rozprowadzają kartki świąteczne, zbierając ofiary na fundusz ministrancki. Można również nabyć nowy numer „Miłujcie się” w cenie 6 zł.
  11. W tym tygodniu wspominamy: 14.12. – św. Jana od Krzyża, prezb. i dK
  12. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na cele remontowe naszego Sanktuarium. Wszystkich ofiarodawców polecamy opiece Matki Bożej Królowej Pokoju. Przypominamy, iż raz w miesiącu w naszym Sanktuarium odprawiana jest msza św. za wszystkich ofiarodawców, ich rodzin oraz za zmarłych ofiarodawców.

kan. Zbigniew Tartak

Intencje mszy świętych OTYŃ, 13 – 20.12. 2020r.

III NIEDZIELA ADWENTU – 13.12.2020r.
godz. 8.00 + Franciszka Bieniaś, Tadeusz Miążek, Wanda Chorościn

godz. 12.30 + Jan, Regina Fedorowicz, Paweł Nosal i za zmarłych z rodziny

PONIEDZIAŁEK, 14.12.2020r.

godz. 18.00 + Stefan Ciesielski (10 rocz. śm.) oraz zmarli z rodz. Ciesielskich, Arendzów, Kaweckich, Iberów

WTOREK,  15.12. 2020r.
godz. 8.00 o Boże błog. i opiekę Matki Bożej nad rodziną

ŚRODA, 16.12.2020r.
godz. 14.00 msza św. pogrzebowa + Jan Ptak
godz. 18.00 w int. ofiarodawców i dobrodziejów naszego Sanktuarium o Boże błog. i opiekę M. B. Królowej Pokoju dla nich i ich rodzin oraz o radość życia wiecznego dla zmarłych

CZWARTEK, 17.12. 2020r.

godz. 8.00 + Edward, Maria Borkowscy i ich rodzice

PIĄTEK, 18.12.2020r.

SOBOTA, 19.12.2020r.
godz. 11.00  za Barbarę i Kacpra o Boże prowadzenie na czas narzeczeństwa

IV NIEDZIELA ADWENTU – 20.12.2020r.
godz. 8.00 + Franciszek Falbierski

godz. 12.30 Dzięk. – błag. w 50 rocz. ślubu Teresy i Stanisława Malawka – int. od dzieci i wnuków

Intencje mszy świętych NIEDORADZ, 13 – 20.12. 2020r.

III NIEDZIELA ADWENTU  –  13.12.2020r.
godz. 9.30 + Józef Bociański (19 rocz. śm.), Marta Bociańska i ich córka Mirosława Świerkowska
godz. 11.00 + Stanisław (24 rocz. śm.), Julianna Jabłeccy oraz za zmarłe ich córki, zięciów i wnuki

PONIEDZIAŁEK, 14.12.2020r.

godz. 17.00 + Tadeusz i Kazimierz Słoński (1 rocz. śm.)

ŚRODA, 16.12.2020r.
godz.17.00 + Maria, Leon Kucharscy

PIĄTEK, 18.12.2020r.
godz. 17.00  + Zofia, Marian Słońscy ich rodzice, + Zofia Garbacz

SOBOTA, 19.12.2020r.

godz. 17.00  + Stanisław Średnicki – int. od uczestników pogrzebu

IV NIEDZIELA ADWENTU  –  20.12.2020r.
godz. 9.30 + Marian Gotowiec (8 rocz. śm.)

godz. 11.00 + Narcyza Rosińska, Anna, Franciszek, Władysław, Jan, Julian Bielińscy