OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 01.11.2020r. UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH
post-template-default,single,single-post,postid-52815,single-format-standard,theme-borderland,eltd-core-1.1.3,woocommerce-no-js,borderland-theme-ver-2.2,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll, vertical_menu_with_scroll,columns-3,type1,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 01.11.2020r. UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

1.Dziś przeżywamy Uroczystość Wszystkich Świętych. Kościół w jednej uroczystości czci zasługi wszystkich świętych i błogosławionych, tych oficjalnie ogłoszonych przez Kościół, jak i tych chrześcijan, którzy już radują się niebem. Choć cmentarze pozostają zamknięte, otaczamy naszych bliskich zmarłych serdeczną modlitwą i wdzięcznością. Dziś porządek mszy świętych jak w każdą niedzielę.

2. Od Dnia Zadusznego przez cały miesiąc listopad będziemy się modlić po mszach św. wypominkami za zmarłych. Zapraszamy do modlitwy. Przypominamy, że papież
Franciszek rozszerzył możliwość uzyskiwania odpustów na cały miesiąc listopad. Warunki odpustu: to stan łaski uświęcającej, nawiedzenia miejsca świętego, modlitwa za zmarłych i przyjęta Komunia święta.
3. Msze św. 2 listopada w Dzień Zaduszny: w Zakęciu i w Bobrownikach o godz. 16.30, w Sanktuarium i w Niedoradzu o godz. 18.00. Msza św. w Bobrownikach przeniesiona jest z wtorku na poniedziałek.
4. Zakończyliśmy październik, miesiąc modlitwy różańcowej. Dziękujemy dzieciom, paniom katechetkom oraz wszystkim, którzy włączyli się w modlitwę różańcową.
5. Dziś zmiana tajemnic różańcowych. Módlmy się w tym miesiącu o pokój w naszej
Ojczyzny, o poszanowanie prawa do życia dzieci nienarodzonych.
6. W tym tygodniu przeżywamy I czwartek, piątek i I sobotę miesiąca.
7. W I czwartek miesiąca zapraszamy do naszego Sanktuarium na adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00 w intencji powołań kapłańskich, zakonnych, misyjnych i za kapłanów.
8. W I piątek w naszym Sanktuarium adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 i okazja do spowiedzi św. W Niedoradzu rozpoczęcie adoracji o godz. 16.00 i również okazja do spowiedzi. Zachęcamy dzieci i młodzież, aby pomimo pandemii korzystała ze spowiedzi św. i Eucharystii.
9. W I piątek miesiąca udamy się do chorych. Odwiedziny chorych rozpoczniemy w Otyniu od godz. 8.00, w Niedoradzu od godz. 10.00.
10. W I sobotę miesiąca w Sanktuarium o godz. 10.00 wystawienie Najświętszego
Sakramentu. Od godz. 10.30 różaniec i modlitwy wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP.
11. W przyszłą niedzielę będzie spotkanie z rodzicami dzieci do I Komunii św. w Niedoradzu o godz. 11.00, a w Sanktuarium o godz. 12.30.
12. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi w Potrzebie.
13. W tym tygodniu wspominamy: 2.11. – Wszystkich Wiernych Zmarłych; 04.11 – św. Karola Boromeusza, biskupa (wsp. obow.)
14. Bóg zapłać za ofiary składane na cele remontowe naszego Sanktuarium i potrzeby parafii. Wszystkich darczyńców i ofiarodawców polecamy opiece i wstawiennictwu Matki Bożej Królowej Pokoju.

Kan. Zbigniew Tartak

Intencje mszy świętych OTYŃ, 1 – 8.11. 2020r.

NIEDZIELA – UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH – 01.11.2020r.
godz. 8.00 + Józefa (ona), Kazimierz Szyszko i zmarli z tej rodziny

godz. 12.30 w int. wszystkich wiernych zmarłych

PONIEDZIAŁEK, 02.11.2020r.

godz. 18.00 + Nella i Eugeniusz Skotniccy

WTOREK, 3.11. 2020r.
godz. 8.00 + Marian, zmarli rodzice i teściowie

ŚRODA, 4.11.2020r.
godz. 18.00 W intencji Rodzin z Róży Świętej Rodziny

CZWARTEK, 5.11. 2020r.

godz. 18.00 + Kazimierz Zawalny – int. od Marty i Antoniego Gaików z Żabna

PIĄTEK, 6.11.2020r.
godz. 18.00  + Seweryn, zmarli rodzice, teściowie, + Emilia

SOBOTA, 7.11.2020r.
godz. 11.00 ++ ks. Michał Łoś, Ryszard Porębski, Michał Chitro, Marianna, Wacław Ogonowscy

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 08.11.2020r.
godz. 8.00 + mąż Kazimierz, rodzice, teściowie i siostra Teresa

godz. 12.30 + Teresa Jańczak (3 rocz. śm.), zmarli rodzice i teściowie

Intencje mszy świętych NIEDORADZ, 1 – 8.11. 2020r.

NIEDZIELA – UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH – 01.11.2020r.

godz. 9.30 w int. wszystkich Parafian

godz. 11.00 za wszystkich wiernych zmarłych

PONIEDZIAŁEK, 02.11.2020r.

godz. 18.00 + Janina, Franciszek Wiśniewscy, Marian Napierała i zmarli z tych rodzin, Józef Dylczak, jego rodzice Józefa (ona) i Stefan, Henryk Dylczak

ŚRODA, 04.11.2020r.
godz.17.00 + Elżbieta Marcinkiewicz – int. od Julianny Dyrcz z rodziną

PIĄTEK, 06.11.2020r.
godz. 17.00  + Mieczysław Słoński i jego rodzice

SOBOTA, 07.11.2020r.

godz. 17.00  + Artur Świdwa (1 rocz. śm.) oraz zmarli z rodziny

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA –  08.11.2020r.

godz. 9.30 + Jerzy Konik (13 rocz. śm.)

godz. 11.00 + Jan Woźniak w kolejną rocz. śmierci