OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 18.10.2020r. XXIX NIEDZIELA ZWYKŁ
post-template-default,single,single-post,postid-52810,single-format-standard,theme-borderland,eltd-core-1.1.3,woocommerce-no-js,borderland-theme-ver-2.2,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll, vertical_menu_with_scroll,columns-3,type1,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 18.10.2020r. XXIX NIEDZIELA ZWYKŁ

1. Dziś jest XXIX Niedziela zwykła, Niedziela misyjna i początek Tygodnia Misyjnego. Po mszy św. zbieramy ofiary do puszek na cele misyjne. Pamiętajmy w Tygodniu Misyjnym o naszych rodakach głoszących Ewangelię w różnych zakątkach świata.
2. Dziś wspominamy św. Łukasza, Ewangelistę i patrona służby zdrowia. Módlmy się, aby dobry Bóg miał w opiece wszystkich pracowników służby zdrowia, którzy z takim poświęceniem służą chorym i cierpiącym.
3. Trwa miesiąc modlitwy różańcowej. Zachęcamy do odmawiania różańca w czasie nabożeństwa, jak również w naszych rodzinach. Na różaniec przychodzą dzieci pierwszokomunijne i młodzież przygotowująca się do bierzmowania.
4. W poniedziałek 19 października rocznica męczeńskiej śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Dziękujemy Bogu za kapłana, który przypomniał nam, że wolność jest w nas.
5. W  środę na godz. 17.30 na różaniec przychodzi młodzież wszystkich grup do bierzmowania z Otynia.
6. Czwartkowe spotkanie modlitewnouwielbieniowe jest odwołane.
7. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. Zachęcamy wiernych do duchowego przygotowania się do uroczystości i porządkowania cmentarza oraz grobów. Przypominamy o godnym zachowaniu się w miejscach spoczynku zmarłych.
8. Można pobierać kartki wypominkowe. Prosimy wpisać miejscowość, w której mają być odczytane i czytelne wypisanie imion i nazwisk osób, za które będziemy się modlić. Modlimy się za bliskich zmarłych, dobroczyńców, nauczycieli, duszpasterzy, obrońców Ojczyzny.
9. Dzisiejsza taca przeznaczona na nowe nagłośnienie do naszego Sanktuarium. Bóg zapłać za złożone ofiary.
10. W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiczną w naszym kraju apelujemy o zachowanie środków ostrożności w postaci maseczek, dezynfekcji rąk i zachowania bezpiecznej odległości w przestrzeni kościoła.
11. W tym tygodniu wspominamy:  20.10 – św. Jana Kantego, prezb. (wsp. obow.), 22.10. – św. Jana Pawła II, pap., (wsp. obow.),
12. Bóg zapłać za ofiary składane na cele remontowe naszego Sanktuarium. Wszystkich darczyńców i ofiarodawców polecamy opiece i wstawiennictwu Matki Bożej Królowej Pokoju. Przypominamy jednocześnie, że raz w miesiącu odprawiana jest w naszym Sanktuarium msza św. w int. Ofiarodawców oraz ich rodzin.

​​​​​​​​​​      Ks. Proboszcz

​​​​​​​​​​Kan. Zbigniew

Intencje mszy świętych OTYŃ, 11– 18.10. 2020r.

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA  – 11.10.2020r.
godz. 8.00 + Edward Bartkowski

godz. 12.30 + Bogumiła, Stanisław Marcinkowscy

PONIEDZIAŁEK, 12.10.2020r.

godz. 18.00 + Kazimierz Zawalny – int. od uczestników pogrzebu

WTOREK, 13.10. 2020r.
godz. 8.00 + Taisa Strzelczyk – int. od uczestników pogrzebu

ŚRODA, 14.10.2020r.
godz. 18.00 w int. Barbary, Aleksandra i Sylwestra o łaskę uwolnienia, przemiany serca i nawrócenia

CZWARTEK, 15.10. 2020r.

godz. 8.00 + Taisa Strzelczyk – int. od sióstr Różańcowych

PIĄTEK, 16.10.2020r.
godz. 18.00  Msza św. z modlitwą o uzdrowienie ku czci Ducha Świętego

SOBOTA, 17.10.2020r.
godz. 11.00 Dzięk. – błag. w 33 rocz. ślubu, o Boże błog., opiekę Matki Bożej oraz o zdrowie i Boże błog. dla syna

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA  – 18.10.2020r.
godz. 8.00 + Jan, Leszek Domzała – int. od córki Basi

godz. 12.30 + Eleonora Kuszyńska

Intencje mszy świętych NIEDORADZ, 11 – 18.10.2020r.

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 11.10.2020r.

godz. 9.30 ++ Marianna (21 rocz. śm.) i Franciszek Potęga

godz. 11.00 + Wacław Dybek i jego rodzice, zmarli z rodziny

PONIEDZIAŁEK, 12.10.2020r.

godz. 17.00 + Mieczysław i Wiesław Jachacy

ŚRODA, 14.10.2020r.
godz.17.00 o Boże błog., zdrowie, opiekę Matki Najświętszej dla członkiń Żywego Różańca z Róży p. Solskiej i za zmarłe Siostry z tej Róży

PIĄTEK, 16.10.2020r.
godz. 17.00  + Marta Bociańska (5 rocz. śm.), + Józef i córka Mirosława Świerkowska

SOBOTA, 17.10.2020r.

godz. 15.00 Int. dzięk. – błag. w int. Wandy i Antoniego Tarach w 50 – tą rocznicę ślubu

godz. 17.00  + Franciszka (ona), Józef Łakomy, Marianna, Franciszek Potęga

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 18.10.2020r.

godz. 9.30 ++ Aleksandra (ona), Władysław Podgórscy

godz. 11.00 ++ Wojciech, Teresa, Tadeusz Frankowscy, Łukasz Królik oraz ++ z rodz. Frankowskich, Haidt, Bojczuk