OGŁOSZENIA PARAFIALNE II NIEDZIELA ADWENTU, 06.12.2020r.
post-template-default,single,single-post,postid-52827,single-format-standard,theme-borderland,eltd-core-1.1.3,woocommerce-no-js,borderland-theme-ver-2.2,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll, vertical_menu_with_scroll,columns-3,type1,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

OGŁOSZENIA PARAFIALNE II NIEDZIELA ADWENTU, 06.12.2020r.

1. Dziś przeżywamy II niedzielę Adwentu, radosnego czasu oczekiwania na przyjście Pana Jezusa. Zapraszamy w poniedziałki, środy i piątki  na msze św. roratnie o NMP. Dzieci na Roraty niech przyjdą z lampionami.
    2. Dziś dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi katolickiemu na Wschodzie – zbiórka do puszek. Dziś także zmiana tajemnic Żywego Różańca. Intencja na grudzień: „Módlmy się, aby nasza osobista relacja z Jezusem Chrystusem była ożywiana przez Słowo Boże i przez życie modlitwy”.
    3. Dzisiaj w Parafii pw. św. Józefa Rzemieślnika w Nowej Soli o godz. 17.00 rozpoczną się katechezy do bierzmowania dla osób, które ukończyły 21 rok życia.
    4. We wtorek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP i XV rocznica ustanowienia naszego Sanktuarium Matki Bożej Królowej Pokoju. W tym wyjątkowym dniu zapraszamy do Otynia na mszę św. o godz. 11.00 i modlitwę przed Najświętszym Sakramentem.
    5. W środę w Otyniu o godz. 19.00 nauki przed chrztem św.
    6. W piątek w naszym Sanktuarium o godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
    7. W przyszłą niedzielę dzień solidarności z kapłanami – seniorami. Taca na utrzymanie Domu Księży Emerytów w Zielonej Górze.  W Bobrownikach zbiórka do puszek dla rodzin, które ucierpiały w pożarze domu.
    8. W przyszłą niedzielę w Niedoradzu na mszy św. o godz. 11.00 i w Sanktuarium o godz. 12.30 poświęcenie medalików dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
    9. Wzorem lat ubiegłych prosimy rodziców dzieci pierwszokomunijnych o przygotowanie dekoracji na Święta Bożego Narodzenia w naszym Sanktuarium i w kościele w Niedoradzu.
    10. W naszym sklepiku przy Sanktuarium można nabywać opłatki oraz świece Caritas na stół wigilijny małe w cenie 6zł, a duże w cenie 15zł. Ministranci naszej parafii rozprowadzają kartki świąteczne, zbierając ofiary na fundusz ministrancki.
    11. W tym tygodniu wspominamy: 6.12. – św. Mikołaja, bpa, 7.12. – św. Ambrożego, bpa i dK, 8.12 – Uroczystość niepokalanego Poczęcia NMP.
    12. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na cele remontowe naszego Sanktuarium. Wszystkich ofiarodawców polecamy opiece Matki Bożej Królowej Pokoju. Przypominamy, iż raz w miesiącu w naszym Sanktuarium odprawiana jest msza św. za wszystkich ofiarodawców, ich rodzin oraz za zmarłych ofiarodawców.

kan. Zbigniew Tartak

Intencje mszy świętych OTYŃ, 06 – 13.12. 2020r.

II NIEDZIELA ADWENTU – 06.12.2020r.
godz. 8.00 + mąż Kazimierz, rodzice, teściowie, siostra Teresa

godz. 12.30 + Jan Gołąb i za zmarłych z rodziny

PONIEDZIAŁEK, 7.12.2020r.

godz. 10.00 msza św. pogrzebowa + Stanisława Pałko

godz. 18.00 + Marianna, Tomasz Cichosz

WTOREK, UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NMP,  08.12. 2020r.
godz. 11.00 msza św. ku czci Matki Bożej

ŚRODA, 09.12.2020r.
godz. 18.00 + Agnieszka, Kazimierz Bernad, zmarli krewni z rodz. Bernadów

CZWARTEK, 10.12. 2020r.

godz. 18.00 + Maria, Stanisław i za zmarłych z rodziny

PIĄTEK, 11.12.2020r.
godz. 18.00  W int. członków Stowarzyszenia Przyjaciół Sanktuarium Maryjnego w Otyniu

SOBOTA, 12.12.2020r.
godz. 11.00  dzięk. – błag. za Stasię i Pię

III NIEDZIELA ADWENTU – 13.12.2020r.
godz. 8.00 + Franciszka Bieniaś, Tadeusz Miążek, Wanda Chorościn

godz. 12.30 + Jan, Regina Fedorowicz, Paweł Nosal i za zmarłych z rodziny

Intencje mszy świętych NIEDORADZ, 06 – 13.12. 2020r.

II NIEDZIELA ADWENTU  –  06.12.2020r.
godz. 9.30 + Janina, Jan Kostrzewa i zmarli z rodziny
godz. 11.00 + mąż Stefan, rodzice, teściowie, + Henryk, Honorata i Eugeniusz

PONIEDZIAŁEK, 07.12.2020r.

godz. 17.00 o Boże błog. dla naszej Ojczyzny, Radia Maryja i Telewizji Trwam

WTOREK, 08.12.2020r.
godz.13.00 msza św. pogrzebowa + Stanisława Gromek

ŚRODA, 09.12.2020r.
godz.17.00 + Jerzy Kwaśnicki

PIĄTEK, 11.12.2020r.
godz. 17.00  + Władysława i Władysław Słońscy, Karolina, Weronika, Stefan, Henryk

SOBOTA, 12.12.2020r.

godz. 17.00  + Oluś Zebrzowski, Dorota Zebrzowska, Barbara, Stanisław Tararuj

III NIEDZIELA ADWENTU  –  13.12.2020r.
godz. 9.30 + Józef Bociański (19 rocz. śm.), Marta Bociańska i ich córka Mirosława Świerkowska
godz. 11.00 + Stanisław (24 rocz. śm.), Julianna Jabłeccy oraz za zmarłe ich córki, zięciów i wnuki