Ogłoszenia Parafialne na XIX Niedzielę Zwykłą 09.08.2020
post-template-default,single,single-post,postid-52746,single-format-standard,theme-borderland,eltd-core-1.1.3,woocommerce-no-js,borderland-theme-ver-2.2,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll, vertical_menu_with_scroll,columns-3,type1,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Ogłoszenia Parafialne na XIX Niedzielę Zwykłą 09.08.2020

1. Dzisiaj XIX Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.
  2. W Sobotę 15 sierpnia Uroczystość Wniebowzięcia NMP- Dożynki Diecezjalne w Rokitnie, taca w tym dniu jest przeznaczona dla uboższych parafii na pomoc w remontach.
  3. W Uroczystość Wniebowzięcia NMP 15.08 będzie błogosławieństwo ziół i kwiatów.
  4. W dniu 15 sierpnia zapraszamy na Odpust do Bobrownik. Mszy Świętej Odpustowej o godzinie 9:00 będzie przewodniczył Ks. Biskup Paweł Socha. Ks. Biskup dokona poświęcenia nowego ołtarza w Bobrownikach.
  5. W związku z prośbą Ks. Biskupa Tadeusza Lityńskiego związanej z rocznicą ‘”Cudu nad Wisłą”  zapraszamy do Sanktuarium w Otyniu na adorację Najświętszego Sakramentu w intencji Ojczyzny. Adoracja rozpocznie się w piątek 14 sierpnia po Mszy Świętej wieczornej i potrwa do godziny 22:00.
  6. Taca z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na KUL i Instytut Filozoficzno Teologiczny w Zielonej Górze.
  7. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona będzie na nowe nagłośnienie w naszym Sanktuarium.
  8. W  niedzielę 16 sierpnia  przypada dzień imienin Ks. Biskupa Seniora Stefana Regmunta. Polecajmy drogiego solenizanta szczególnej opiece Matki Bożej Królowej Pokoju.
  9. Bardzo prosimy o przestrzeganie zasad i zaleceń sanitarnych w związku z panującą pandemią. Zwłaszcza prosimy o zakładanie maseczek zakrywających usta i nos podczas nabożeństw w kościel
  10. Porządek Mszy Świętych w tym tygodniu do czwartku bez zmian, w piątek 14 sierpnia w Niedoradzu o godzinie 17:00 Msza Święta z Uroczystości Wniebowzięcia NMP. W piątek nie będzie Mszy Świętej w Bobrownikach, będzie w sobotę o 9:00. 15 sierpnia o 8:00 i 12:30 w Otyniu, o 9:00 w Bobrownikach, o 9:30 w Zakęciu i o 11:00 w Niedoradzu. O 18:00 w Bobrownikach Msza Święta niedzielna i o 19:00 w Niedoradzu. W niedzielę 16 sierpnia porządek Mszy świętych jak zwykle w wakacje.
  11. Całą naszą wspólnotę, wszystkich ofiarodawców i dobrodziejów polecamy szczególnej opiece Matki Bożej Królowej Pokoju.

Ks. Proboszcz Zbigniew Tartak

Intencje mszy świętych OTYŃ, 26.07. – 02.08. 2020r.

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA  – 26.07.2020r.
godz. 8.00 + Julianna, Henryka, Tekla i zmarli z rodziny

godz. 12.30 + Marek Smolicz

PONIEDZIAŁEK, 27.07.2020r.
godz. 18.00 + Maria, Marian Filipiak, Józef, Eugeniusz, Sławomir Filipiak, Jan Grudzień

WTOREK, 28.07. 2020r.
godz. 8.00 + Teresa i Józef Karaś, Jan Rogoziński o dar nieba oraz za dusze cierpiące w czyśćcu

ŚRODA, 29.07.2020r.
godz. 18.00 dzięk. – błag. w int. Adriany i jej rodziny o Boże błog., opiekę Opatrzności Bożej i Ducha Świętego za wstawiennictwem M. B. Królowej Pokoju

CZWARTEK, 30.07. 2020r.

godz. 8.00 + śp. ks. Bogdan Kusiak

PIĄTEK, 31.07.2020r.
godz. 18.00  w int. wynagradzającej za grzechy

SOBOTA, 01.08.2020r.

godz. 11.00 w int. dzięk. – błag. w 12 – tą rocz. zawarcia sakramentu małżeństwa Justynki i Jacka Gracz, o Boże błog. dla nich oraz ich dzieci Wiktorii i Aleksandra

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA  – 02.08.2020r.
godz. 8.00 + mąż Kazimierz, rodzice, teściowie, siostra Teresa

godz. 12.30 + Józef Marciniak, zmarli rodzice i teściowie, + Maria

Intencje mszy świętych NIEDORADZ, 26.07. – 02.08. 2020r.

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 26.07.2020r.
godz. 11.00 + Horst (20 rocz. śm.), jego rodzice, bracia i dziadkowie

ŚRODA, 29.07.2020r.
godz.17.00 + Albert Kopciuch – int. od uczestników pogrzebu

PIĄTEK, 31.07.2020r.
godz. 17.00  + Stanisława (ona) Więcek w kolejną rocznicę śmierci

SOBOTA, 01.08.2020r.

godz. 19.00  + Eugeniusz Mucha, jego rodzice i rodzeństwo oraz zmarli z rodziny Osadzińskich i za wnuka Dawida

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 02.08.2020r.
godz. 11.00 + Wiesława Rynowiecka – int. od Wandy z rodziną