Rekolekcje małżeńskie Krok 1 edycja 4
52117
post-template-default,single,single-post,postid-52117,single-format-standard,theme-borderland,eltd-core-1.1.3,woocommerce-no-js,borderland-theme-ver-2.2,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll, vertical_menu_with_scroll,columns-3,type1,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Rekolekcje małżeńskie Krok 1 edycja 4

Kochani małżonkowie, 28.02 – 01.03.2020r. odbędą się rekolekcje dla małżeństw, Krok I. Skierowane są one do wszystkich par, które chciałyby wkroczyć na wyjątkową drogę formacyjną łączącą w sobie modlitwę, wiedzę duchową i konkretne wskazówki specjalistyczne. Zapraszamy Was do zapisywania się na wydarzenie. Można to zrobić TUTAJ.
Na stronie z zapisami najdziecie również inne ważne informacje!

Krok I to:

Rekolekcje uzdrowienia, dotykające przestrzeni relacji, komunikacji, a także kryzysu małżeńskiego

Ich celem jest umocnienie, odnowienie wzajemnych więzi, wskazanie na siłę płynącą z sakramentu.

Układ konferencji oparty jest o schemat drogi, która rozpoczyna się od spotkania dwojga ludzi i ich osobistych historii, następnie wiedzie przez życie w sakramencie, stworzenie rodziny, wychowanie dzieci.

NIE CZEKAJ! ZAPISZ SIĘ!
Brak komentarzy

Dodaj Komentarz