Ogłoszenia duszpasterskie 9.06.2024 r.

1. Dziękujemy Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i przeprowadzenie dni Eucharystycznych w oktawie Bożego Ciała oraz odpustu w Sanktuarium i Zakęciu.
  2. Dzisiaj zbiórka do puszek na Kul i Instytut w Zielonej Górze.
  3. Wraz ze Wspólnotą Ewangelizacyjną Syjon zapraszamy dzisiaj o 17:00 do Sanktuarium na koncert chwały.
  4. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe w tym tygodniu:
  • W Otyniu od poniedziałku do czwartku po Mszy świętej, w piątek i sobotę pół godziny przed Mszą w niedziele 10 min. przed Mszą
  • W Niedoradzu: w poniedziałek, środę i piątek o 16:45, w sobotę po Mszy, w niedziele między Mszami.
  • W Bobrownikach codziennie o 17:00, we wtorki po Mszy, w niedziele 10 min. przed Mszą
  • W Zakęciu codziennie o 17:00, w czwartek po Mszy, w niedziele 10 min. przed Mszą
  1. W czwartek nie ma spotkania biblijnego „Boża perspektywa”.
  2. Zbiórka ministrantów i lektorów w sobotę o 10:00.
  3. W sobotę dekanalny wyjazd do Rokitna, na diecezjalny odpust MB Rokitniańskiej, zapisy w zakrystii.
  4. Zapraszamy do udziału w Marszu dla Życia i Rodziny, który odbędzie się w najbliższą niedzielę we Wschowie. Rozpoczęcie o godzinie 15.00 z Placu Farnego. W czasie marszu pragniemy zademonstrować nasze poparcie dla rodziny zbudowanej na małżeństwie kobiety i mężczyzny oraz postawy otwartości na potomstwo. Zakończenie z modlitwą zawierzenia przy relikwiach błogosławionej rodziny Ulmów w Kościele świętej Jadwigi.  Po marszu i modlitwie festyn rodzinny z wieloma atrakcjami. W czasie festynu odbędzie się zbiórka funduszy na Dom Samotnej Matki w Żarach.
  5. W piątek przypadnie dzień urodzin bpa Tadeusza Lityńskiego, którego polecamy w naszym modlitwach.
  6. Ze zbiórki dzieci Pierwszokomunijnych w Otyniu dla dzieci z Afryki zebrano i przekazano Papieskim Dziełom Misyjnym Dzieci 230 zł.
  7. Dziękujemy za posprzątanie naszych kościołów i złożone ofiary na kwiaty.
  8. Dziękujemy także wszystkim składającym ofiary: osobom prywatnym i Fermie drobiu w Niedoradzu na zakup kosiarki.
  9. Jak co roku będziemy gościć parafialną pieszą pielgrzymkę z Klenicy do naszego Sanktuarium 22. Czerwca o godz. 12:00. Natomiast nasza parafialna pielgrzymka do Klenicy będzie 1. Lipca, z możliwością przejazdu autokarem, zapisy chętnych w zakrystii. Do naszej pielgrzymki dołączą pielgrzymi zdążający na Jasną Górę, by 2. lipca wyruszyć dalej na Jasną Górę.
  10. Patroni tygodnia:
  • Wtorek św. Barnaba Ap
  • Czwartek św. Antoni Padewski
  • Piątek bł. Michał Kozal

Niech Dobry Bóg błogosławi Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia. Naszym Parafianom, przybyłym Gościom i Pielgrzymom życzymy obfitości Bożych łask, opieki MB Królowej Pokoju!