Ogłoszenia duszpasterskie 31.03.2024 r.

1. Dzisiaj Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego. Trwa nowenna przed Świętem Bożego Miłosierdzia.
  2. W ramach oktawy Wielkiej Nocy jutro drugi dzień świąt – Wielkanocny Poniedziałek. Msze święte sprawowane będą jak w każdą Niedzielę. Taca na KUL i Instytut w Zielonej Górze.
  3. Tradycyjnie w lany poniedziałek nasi Strażacy Ochotnicy, będą polewali nasze posesje, domy wodą.
  4. W Bobrownikach nie ma Mszy świętej we wtorek.
  5. Msza święta i Adoracja z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała w czwartek o 18:00 w Sanktuarium.
  6. W tym tygodniu przypada pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca.
  • W Piątek odwiedziny chorych w domach z Komunią Świętą Wielkanocną w Otyniu i w Niedoradzu od 8:00.
  • W piątek wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi w Niedoradzu o 16:30, w Otyniu o 17:30.
  • W Sobotę wystawienie Najświętszego Sakramentu w sobotę od 10:15, różaniec i modlitwa wynagradzająca za grzechy i zniewagi Niepokalanemu Sercu NMP. Msza Święta ok. 11:00. O poprowadzenie różańca prosimy Róże Różańcowe.
  1. Z racji oktawy Wielkanocy w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  2. W piątek, 14 kwietnia, przypada nasze narodowe święto Chrztu Polski
  3. Dziękujemy za posprzątanie naszych kościołów, złożone ofiary na kwiaty i dekoracje świąteczne. Dziękujemy Wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie Triduum Paschalnego: Rodzicom i Młodzieży przygotowującej się do bierzmowania, Strażakom OSP Otyń i Niedoradz za wartę honorową przy Grobie Bożym, Liturgicznej Służbie Ołtarza, Organistom i Kościelnym, Osobom dbającym o wystrój Kościołów oraz Wszystkim zaangażowanym.
  4. W przyszłą niedzielę święto Miłosierdzia Bożego. Z tej okazji w Niedoradzu i Otyniu będzie czuwanie modlitewne w godzinie miłosierdzia, od 15:00 do 16:00.
  5. W przyszłą Niedzielę zbiórka do puszek na dzieła charytatywne Caritas.

Niech Dobry Bóg błogosławi Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia. Naszym Parafianom, przybyłym Gościom i Pielgrzymom życzymy dobrego przeżycia czasu Wielkanocy i opieki Maryi Królowej Pokoju!

Dziękujemy za ofiary złożone na cele remontowe naszego Sanktuarium i naszych kościołów.  Wszystkich Dobrodziejów i Ofiarodawców polecamy wstawiennictwu M.B. Królowej Pokoju w codziennej modlitwie i comiesięcznej ofierze Mszy Świętej.