Ogłoszenia duszpasterskie 24.12.2023 r.

1. Dzisiaj ostatnia niedziela adwentowego przygotowania na przyjście Pana, a jednocześnie Wigilia Bożego Narodzenia.

Dzisiaj w nocy pasterki, rozpoczynające liturgiczny obchód pamiątki Narodzenia Chrystusa:

• Otyń 24:00
  • Niedoradz 22:30
  • Bobrowniki 21:00
  • Zakęcie 21:00

Taca z pasterek przeznaczona na Diecezjalny Fundusz Matki i Dziecka im. Bpa W. Pluty.

1. Opłatki można nabywać w Sanktuarium w sklepiku, w Niedoradzu w salce, natomiast Zakęciu i Bobrownikach w zakrystii.
  2. Jutro uroczystość Narodzenia Pańskiego. Msze Święte w naszych kościołach według porządku niedzielnego, podobnie w drugi dzień świąt, w święto Świętego Szczepana, pierwszego męczennika. W drugi dzień świąt tradycyjnie taca przeznaczona na KUL i ITF w Zielonej Górze.
  3. Msze Święte w tym tygodniu:
    27.grudnia (środa)
  • Otyń 18:00
  • Niedoradz 17:00
  1. grudnia (czwartek)
  • Otyń 8:00
  • Zakęcie 15:00
  1. grudnia (piątek)
  • Otyń 15:00
  • Niedoradz 15:00
  1. grudnia (sobota)
  • Otyń 11:00
  • Niedoradz 17:00
  1. grudnia Niedziela, Msze według porządku niedzielnego.
    .
  2. W czwartek spotkanie nie ma spotkania biblijno-uwielbieniowego.
  3. W środę wspominamy św. Jana Ewangelistę, a w czwartek Świętych Młodzianków męczenników z Betlejem. W najbliższą niedzielę przypada święto Świętej Rodziny: Maryi, Józefa i Jezusa.
  4. Dziękujemy za posprzątanie naszych kościołów i złożone ofiary na kwiaty. W sposób szczególny dziękujemy wszystkim zaangażowanym Rodzicom dzieci Pierwszokomunijnych oraz Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli w przygotowaniu naszych kościołów i terenów przykościelnych na tegoroczne święta.
  5. W środę, w naszej Parafii rozpoczną się odwiedziny duszpasterskie, zwane kolędą. Pragniemy odwiedzić naszych Parafian, aby zanieść do Waszych domów i rodzin Boże błogosławieństwo. Tradycyjne będziemy rozdawali koperty na utrzymanie WSD w Paradyżu. Kolędę rozpoczynamy od poniedziałku do piątku od godz. 16:00, w soboty od 10:00 i od 13:00. Plan kolędy:
  • Czwartek 28.12 Zakęcie 1 – 36 C
  • Piątek 29.12 Zakęcie 37 do końca oraz Konradowo 1 – 6
  • Sobota 30.12 od godz. 10:00 Konradowo 7 – 15 od godz. 13:00 Konradowo 16 do końca oraz Otyń os. nad Ochlą

Zapewniamy Solenizantów i Jubilatów tego tygodnia o naszej życzliwości i modlitwie. Naszym Parafianom, przybyłym Gościom i Pielgrzymom życzymy obfitości darów Bożych oraz opieki Maryi Królowej Pokoju.

Dziękujemy za ofiary składane na cele remontowe naszego Sanktuarium i naszych kościołów. W zeszłą niedzielę zebrano: Zakęcie 312 zł i 10€, Bobrowniki 378,5 zł, Niedoradz 988 zł, Otyń 1511 zł. Wszystkich Dobrodziejów i Ofiarodawców polecamy wstawiennictwu M.B. Królowej Pokoju w codziennej modlitwie i comiesięcznej ofierze Mszy Świętej.