Ogłoszenia duszpasterskie 17.09.2023 r.

1. Dzisiaj dwudziesta czwarta niedziela w ciągu roku kościelnego. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary składane na fundusz remontowy Sanktuarium i naszych kościołów. Po Mszach składamy ofiary do puszek na KUL i Instytut w Zielonej Górze.
  2. Dzisiaj na Mszy o 12:30 w Sanktuarium, zapisy do bierzmowania młodzieży z 7 klasy SP oraz spotkanie dla kandydatów z klasy 8 SP.
  3. Dziękujemy Stowarzyszeniu Przyjaciół Sanktuarium Maryjnego w Otyniu oraz Wszystkim zaangażowanym, za przygotowanie w zeszła niedzielę Festynu Rodzinnego. Dziękujemy także za przygotowanie i poprowadzenie Odpustu Parafialnego.
  4. We czwartek, o 19:00 w Sanktuarium, spotkanie biblio-uwielbieniowe, pt. „Boża perspektywa”. Zapraszamy osoby pragnące pogłębić swoją relację z Bogiem i ze Słowem Bożym.
  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w Sanktuarium w piątek od 17:15 i sobotę od 10:15.
  6. Spotkanie organizacyjne I Komunii Świętej w Niedoradzu w przyszłą Niedzielę na Mszy o 11:00.
  7. Października odbędzie się diecezjalna pielgrzymka Żywego Różańca oraz Caritasu do Rokitna. Z naszej parafii będzie możliwość dołączenia się do pielgrzymów z dekanatu. Wyjazd 7. października ok. 8:15 spod Sanktuarium i z przystanku PKS-u w Niedoradzu. Koszt 40 zł. płatne w autokarze. Zapisy w zakrystii.
  8. Dziękujemy za posprzątanie naszych kościołów i złożone ofiary na kwiaty.
  9. Są nowe numery tygodników katolickich Niedziela i Gość Niedzielny.
  10. Organizujemy z Sanktuarium w Otyniu pielgrzymkę do Matki Bożej w Guadalupe w Meksyku, w dniach 31.01.-14.02.2024 r. Bliższe informacje, będą na plakacie i Facebooku Sanktuarium, telefon do zapisów 783 700 176.
  11. Wspominamy w tym tygodniu:
  • Poniedziałek św. Stanisław Kostka
  • Środa św. Męczennicy Andrzej, Paweł i Towarzysze
  • Czwartek św. Mateusz Ew.
  • Sobota św. O. Pio

Niech Dobry Bóg błogosławi Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia. Naszym Parafianom, przybyłym Gościom i Pielgrzymom życzymy obfitości Bożych łask oraz opieki Maryi Królowej Pokoju.