Witaj na stronie Sanktuarium MB Królowej Pokoju w Otyniu

Ogłoszenia duszpasterskie 16.06.2024 r.

Ogłoszenia duszpasterskie 16.06.2024 r.

 1. Dzisiaj rocznica sakry bpa Tadeusza Lityńskiego, którego polecamy w naszym modlitwach.
 2. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe w tym tygodniu:
 • W Otyniu od poniedziałku do czwartku po Mszy świętej, w piątek i sobotę pół godziny przed Mszą w niedziele 10 min. przed Mszą
 • W Niedoradzu: w poniedziałek i środę o 16:45, w piątek i sobotę po Mszy, w niedziele między Mszami.
 • W Bobrownikach codziennie o 17:00, we wtorki po Mszy, w niedziele 10 min. przed Mszą
 • W Zakęciu codziennie o 17:00, w czwartek po Mszy, w niedziele 10 min. przed Mszą
 1. We wtorek uroczystość NMP z Rokitna, głównej Patronki naszej diecezji.
 2. We wtorek o 18:00 w kawiarence spotkanie Członków i Sympatyków Stowarzyszenia Przyjaciół Sanktuarium Maryjnego. Na spotkanie zapraszamy wszystkich zainteresowanych pomocą w Stowarzyszeniu.
 3. We czwartek, o 17:00 w Sanktuarium, zapraszamy na wspólne uwielbieniowe, „Boża perspektywa”. Spotkanie poprowadzi Wspólnota Ewangelizacyjna Syjon. Chcemy podziękować Bogu za cały rok formacyjny. Po spotkaniu zapraszamy na wspólne spotkanie w ogrodzie.
 4. Ceremonia pochówku DZIECI NIENARODZONYCH odbędzie się w najbliższy czwartek 20. czerwca o godz. 11.00 na Cmentarzu Komunalnym w Otyniu. Msza Święta w intencji Rodziców zostanie odprawiona o godz. 10.00 w kaplicy szpitalnej w Nowej Soli.
 5. W tym tygodniu kończymy kolejny rok szkolny i katechetyczny. Msze święte na zakończenie roku szkolnego w Niedoradzu o 7:45, w Otyniu o 8:00, 15 min. Przed Mszą możliwość spowiedzi świętej dla dzieci.
 6. Zbiórka ministrantów i lektorów w sobotę o 10:00.
 7. Dzieci, które przez cały rok zbierały na Mszach niedzielnych naklejki, prosimy aby przyniosły swoje niedzielne zeszyty i wpisały swoje imię i nazwisko oraz ilość lat.
 8. Dziękujemy za posprzątanie naszych kościołów i złożone ofiary na kwiaty.
 9. Zapraszamy na parafialną pielgrzymka pieszą do Klenicy, która będzie 1. Lipca, z możliwością przejazdu autokarem na ostatni etap, zapisy chętnych w zakrystii. Do naszej pielgrzymki dołączą pielgrzymi zdążający na Jasną Górę, by 2. lipca wyruszyć dalej na Jasną Górę.
 10. Patroni tygodnia:
 • Poniedziałek św. Br Albert Chmielowski
 • Piątek św. Alojzy

Niech Dobry Bóg błogosławi Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia. Naszym Parafianom, przybyłym Gościom i Pielgrzymom życzymy obfitości Bożych łask, opieki MB Królowej Pokoju!

Dziękujemy za ofiary składane na cele remontowe naszego Sanktuarium i naszych kościołów. Wszystkich Dobrodziejów i Ofiarodawców polecamy wstawiennictwu M.B. Królowej Pokoju w codziennej modlitwie i comiesięcznej ofierze Mszy Świętej.