Witaj na stronie Sanktuarium MB Królowej Pokoju w Otyniu

Ogłoszenia duszpasterskie 14.01.2024 r.

Ogłoszenia duszpasterskie 14.01.2024 r.

 1. Wraz ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Sanktuarium Maryjnego, zapraszamy dzisiaj, Wszystkich Parafian, na wspólne Parafialne kolędowanie i opłatek, o godz. 16:00 w Niedoradzu.
 2. Także dzisiaj spotkania dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej w Niedoradzu na Mszy o 11:00, w Otyniu na Mszy o 12:30.
 3. Msze święte w okresie kolędy:
 • Poniedziałek Otyń i Niedoradz o 15:00
 • Wtorek Otyń 8:00, Bobrowniki 15:00
 • Środa Otyń i Niedoradz o 15:00
 • Czwartek Otyń 8:00, Zakęcie 15:00
 • Piątek Otyń i Niedoradz o 15:00
 • Sobota Otyń 11:00, Niedoradz 17:00
 1. We czwartek, o 19:00 w Sanktuarium, spotkanie biblio-uwielbieniowe, pt. „Boża perspektywa”. Zapraszamy osoby pragnące pogłębić swoją relację z Bogiem i ze Słowem Bożym.
 2. W w środę, będziemy obchodzili 27. Dzień Judaizmu.
 3. Od czwartku trwać będzie Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. O jedność wśród swoich uczniów i wyznawców modlił się Jezus przed swoją męką i śmiercią. Niech ta modlitwa nieustannie trwa, bo podziały wśród chrześcijan to rana, która boli i osłabia świadectwo ich wiary. Zachęcamy do indywidualnej i wspólnotowej modlitwy razem z wszystkimi naszymi braćmi i siostrami wyznającymi wiarę w Chrystusa Pana w różnych miejscach naszej diecezji.
 4. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzili niedzielę Słowa Bożego.
 5. Dziękujemy za posprzątanie naszych kościołów i złożone ofiary na kwiaty.
 6. W środę wspominamy św. Antoniego Pustelnika, a w piątek św. Józefa Sebastiana Pelczara.
 7. Trwają kolędowe odwiedziny rodzin naszej parafii. Tradycyjne pozostawiamy koperty na utrzymanie WSD w Paradyżu. Kolędę rozpoczynamy od poniedziałku do piątku od godz. 16:00. Podany plan obejmuje ulice bądź numery, które mogą być w różnej kolejności! W tym tygodniu przybędziemy z modlitwą i błogosławieństwem do mieszkańców:
 • Poniedziałek od 16:00 Bobrowniki ulica: Lipowa
 • Wtorek od 16:00 Bobrowniki ulice: Zaułek, Ogrodowa, Akacjowa, Brzozowa, Piaskowa, Krótka, Kasztanowa
 • Środa od 16:00 Bobrowniki ulice: Wiśniowa, Widokowa, Polna, Jodłowa, Świerkowa, Sosnowa oraz Niedoradz ulice: Sienkiewicza, Makowa
 • Czwartek od 16:00 Niedoradz ulica: Markiewiczowej
 • Piątek od 16:00 Niedoradz ulice: Długosza, Zaułek, Słoneczna, Kwiatowa
 • Sobota od 13:00 Niedoradz ulica: Reja

 Daru zdrowia i obfitości łask Bożych przyzywamy dla Solenizantów i Jubilatów tego tygodnia. Naszym Parafianom, przybyłym Gościom i Pielgrzymom życzymy obfitości Bożych darów, opieki MB Królowej Pokoju

 Dziękujemy za ofiary składane na cele remontowe naszego Sanktuarium i naszych kościołów. Wszystkich Dobrodziejów i Ofiarodawców polecamy wstawiennictwu M.B. Królowej Pokoju w codziennej modlitwie i comiesięcznej ofierze Mszy Świętej.