Witaj na stronie Sanktuarium MB Królowej Pokoju w Otyniu

Ogłoszenia duszpasterskie 12.11.2023 r.

Ogłoszenia duszpasterskie 12.11.2023 r.

 1. Dzisiaj trzydziesta druga niedziela zwykła. Po Mszach zbiórka do puszek na Papieskie Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie.
 2. Dzisiaj spotkania dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej w Niedoradzu o godz. 11:00, w Otyniu o godz. 12:30.
 3. Zapraszamy do wspólnej modlitwy wypominkowej po Mszach sprawowanych w tygodniu. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za ofiary składane na tegoroczne wypominki.
 4. We wtorek o godz. 19:00 zapraszamy na otwarte spotkanie dla mężczyzn pt. „Ster rozmowy o odpowiedzialności”.
 5. We czwartek, o 19:00 w Sanktuarium, spotkanie biblijno-uwielbieniowe, pt. „Boża perspektywa”. Zapraszamy osoby pragnące pogłębić swoją relację z Bogiem i ze Słowem Bożym.
 6. W piątek nauki chrzcielne ok. godz. 18:45 na plebanii
 7. Zbiórka ministrantów i lektorów w sobotę po Mszy o godz. 11:00.
 8. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona na fundusz remontowy Sanktuarium i naszych Kościołów.
 9. Zapraszamy na diecezjalną pielgrzymkę Kobiet do Sanktuarium MB w Babimoście, która odbędzie się 25 listopada. Posługę będzie pełniła Wspólnota Ewangelizacyjna Syjon.
 10. W naszym dekanacie organizujemy wyjazd młodzieży na spotkanie młodych do Grodowca 25 listopada. Zapisy i informacje u ks. Pawła.
 11. Dziękujemy za posprzątanie naszych kościołów i złożone ofiary na kwiaty.

Patroni tygodnia:

 • Poniedziałek święci Benedykt, Jan, Mateusz, Izaak i Krystyn, święto patronalne naszej diecezji
 • Piątek św. Elżbieta Węgierska
 • Sobota bł. Karolina Kózka

Niech Dobry Bóg błogosławi Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia. Naszym Parafianom, przybyłym Gościom i Pielgrzymom życzymy obfitości  darów Bożych oraz opieki Maryi Królowej Pokoju.

Dziękujemy za ofiary składane na cele remontowe naszego Sanktuarium i naszych kościołów. Wszystkich Dobrodziejów i Ofiarodawców polecamy wstawiennictwu M.B. Królowej Pokoju w codziennej modlitwie i comiesięcznej ofierze Mszy Świętej.