Witaj na stronie Sanktuarium MB Królowej Pokoju w Otyniu

Ogłoszenia duszpasterskie 12.05.2024 r.

Ogłoszenia duszpasterskie 12.05.2024 r.

 1. Dziś uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W tym tygodniu odmawiamy Nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
 2. Dzisiaj spotkania dla rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej w Niedoradzu o 11:00, w Otyniu o 12:30.
 3. Zapraszamy na nabożeństwa majowe w tym tygodniu:
 • W Otyniu od poniedziałku do czwartku po Mszy świętej, piątek i sobotę pół godziny przed Mszą w niedziele 10 min. przed Mszą
 • W Niedoradzu: po Mszach świętych w niedziele między Mszami
 • W Bobrownikach codziennie o 17:00, we wtorki po Mszy, w niedziele 10 min. przed Mszą
 • W Zakęciu codziennie o 17:00, w czwartki po Mszy, w niedziele 10 min. przed Mszą
 1. W tym tygodniu wspominamy we wtorek św. Macieja Apostoła, a w czwartek patrona Polski św. Andrzeja Bobolę.
 2. W czwartek nie ma spotkania biblio-uwielbieniowego, pt. „Boża perspektywa”.
 3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w Sanktuarium w piątek od godz. 17:15, w sobotę od godz. 10:15.
 4. Nauki chrzcielne w piątek o 18:45 na plebanii.
 5. W sobotę 18. maja o godz. 11:00, w Konkatedrze pw. Św. Jadwigi w Zielonej Górze, nasz parafianin al. Jakub Błażyński otrzyma święcenia diakonatu. Serdecznie zapraszamy Parafian do wzięcia udziału w tej ważnej uroczystości.
 6. W przyszłą Niedzielę przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – Zielone Świątki. Kończymy uroczysty obchód świąt Wielkanocnych. Wraz ze Wspólnotą Ewangelizacyjną Syjon, zapraszamy na wieczorne czuwanie w Wigilię Zesłania Ducha Świętego 18. maja. Rozpoczęcie o godz. 18:30 różańcem, po nim: uwielbienie, nauczanie, Adoracja Najświętszego Sakramentu i Eucharystia ok 22:30.
 7. W przyszłą Niedzielę uroczystość I Komunii Świętej w Niedoradzu, o godz. 11:00. Natomiast 26. maja uroczystość I Komunii Świętej będzie w Otyniu, o godz. 11:00.
 8. Dziękujemy za posprzątanie naszych kościołów i złożone ofiary na kwiaty.

Niech Dobry Bóg błogosławi Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia. Naszym Parafianom, przybyłym Gościom i Pielgrzymom życzymy obfitości Bożych łask, opieki MB Królowej Pokoju!

 

Dziękujemy za ofiary składane na cele remontowe naszego Sanktuarium i naszych kościołów. Wszystkich Dobrodziejów i Ofiarodawców polecamy wstawiennictwu M.B. Królowej Pokoju w codziennej modlitwie i comiesięcznej ofierze Mszy Świętej.