Ogłoszenia duszpasterskie 12.05.2024 r.

1. Dziś uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W tym tygodniu odmawiamy Nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  2. Dzisiaj spotkania dla rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej w Niedoradzu o 11:00, w Otyniu o 12:30.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa majowe w tym tygodniu:
  • W Otyniu od poniedziałku do czwartku po Mszy świętej, piątek i sobotę pół godziny przed Mszą w niedziele 10 min. przed Mszą
  • W Niedoradzu: po Mszach świętych w niedziele między Mszami
  • W Bobrownikach codziennie o 17:00, we wtorki po Mszy, w niedziele 10 min. przed Mszą
  • W Zakęciu codziennie o 17:00, w czwartki po Mszy, w niedziele 10 min. przed Mszą
  1. W tym tygodniu wspominamy we wtorek św. Macieja Apostoła, a w czwartek patrona Polski św. Andrzeja Bobolę.
  2. W czwartek nie ma spotkania biblio-uwielbieniowego, pt. „Boża perspektywa”.
  3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w Sanktuarium w piątek od godz. 17:15, w sobotę od godz. 10:15.
  4. Nauki chrzcielne w piątek o 18:45 na plebanii.
  5. W sobotę 18. maja o godz. 11:00, w Konkatedrze pw. Św. Jadwigi w Zielonej Górze, nasz parafianin al. Jakub Błażyński otrzyma święcenia diakonatu. Serdecznie zapraszamy Parafian do wzięcia udziału w tej ważnej uroczystości.
  6. W przyszłą Niedzielę przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – Zielone Świątki. Kończymy uroczysty obchód świąt Wielkanocnych. Wraz ze Wspólnotą Ewangelizacyjną Syjon, zapraszamy na wieczorne czuwanie w Wigilię Zesłania Ducha Świętego 18. maja. Rozpoczęcie o godz. 18:30 różańcem, po nim: uwielbienie, nauczanie, Adoracja Najświętszego Sakramentu i Eucharystia ok 22:30.
  7. W przyszłą Niedzielę uroczystość I Komunii Świętej w Niedoradzu, o godz. 11:00. Natomiast 26. maja uroczystość I Komunii Świętej będzie w Otyniu, o godz. 11:00.
  8. Dziękujemy za posprzątanie naszych kościołów i złożone ofiary na kwiaty.

Niech Dobry Bóg błogosławi Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia. Naszym Parafianom, przybyłym Gościom i Pielgrzymom życzymy obfitości Bożych łask, opieki MB Królowej Pokoju!