Witaj na stronie Sanktuarium MB Królowej Pokoju w Otyniu

Boże Ciało w Parafii

Boże Ciało w Parafii

Boże Ciało w Parafii

Boże Ciało-Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa . Msze Święte o godz. 8:00: w Zakęciu i Bobrownikach po niej procesja wokół kościoła, w Otyniu i Niedoradzu o godz. 10:00.

Tradycyjnie prosimy o przygotowanie ołtarzy:

  • W Otyniu: 1 ołtarz przy Ratuszu: mieszkańcy Zakęcia, Konradowa, Otyń wszystkie ulice osiedla nad Ochlą; 2 ołtarz przy krzyżu na ul. Kościuszki: rodzice dzieci pierwszokomunijnych i najbliżsi mieszkańcy; 3 ołtarz koło Państwa Fabickich: mieszkańcy Bobrownik oraz Otyń ulice od Bobrownik do Sanktuarium; 4 ołtarz przy krzyżu misyjnym przy Sanktuarium: Róże Różańcowe, rodzice młodzieży do bierzmowania, Otyń ulice od Nowej Soli;
  • W Niedoradzu: 1 ołtarz koło Państwa Oleksiak: rodzice dzieci pierwszokomunijnych i rocznicowych; 2 ołtarz koło Państwa Słońskich rodzice młodzieży, do bierzmowania (7 i 8 SP) i Mieszkańcy ulic od strony cmentarza; 3 ołtarz koło figurki MB Rada Kościelna i Sołecka Mieszkańcy od ulicy Zielonogórskiej do torów, 4 ołtarz koło Państwa Głębockich Róże Różańcowe i Mieszkańcy ulic od strony kościoła.