Ogłoszenia duszpasterskie 25.08.2024 r.

1. Dzisiaj 21. Niedziela Zwykła. Ostatni tydzień wakacji.
  2. Jutro obchodzimy Uroczystość NMP Częstochowskiej.
  3. We wtorek o 18:00 w kawiarence, spotkanie Stowarzyszenia Przyjaciół Sanktuarium Maryjnego. Serdecznie zapraszamy.
  4. Dziękujemy Parafianom za wzięcie udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektronicznego AGD i RTV. Zużyty sprzęt można jeszcze przynosić na plebanię do poniedziałku do godz. 12:00.
  5. Od soboty 31 sierpnia wracamy do stałych godzin Mszy świętych:
  • W Niedziele: w Otyniu o 8:00 i 12:30, Niedoradzu o 9:30 i 11:00, Zakęciu o 9:30 i Bobrownikach o 11:00
  • W tygodniu w Otyniu bez zmian, w Niedoradzu w poniedziałki, środy, piątki i soboty o 17:00, w Bobrownikach we wtorki o 17:00 i Zakęciu w czwartki o 17:00.
  1. Adoracja Najświętszego Sakramentu w Sanktuarium w sobotę od 10:15.
  2. Przyszła niedziela będzie niedzielą adoracyjną. Także w przyszłą niedzielę, zmiana tajemnic różańcowych.
  3. Dziękujemy za posprzątanie naszych kościołów i złożone ofiary na kwiaty.
  4. Patroni tygodnia:
  • Wtorek św. Monika
  • Środa św. Augustyn bp DK
  • Czwartek męczeństwo św. Jana Chrzciciela

Niech Dobry Bóg błogosławi Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia. Naszym Parafianom, przybyłym Gościom i Pielgrzymom życzymy obfitości Bożych łask, opieki MB Królowej Pokoju!

Dziękujemy za ofiary składane na cele remontowe naszego Sanktuarium i naszych kościołów. Wszystkich Dobrodziejów i Ofiarodawców polecamy wstawiennictwu M.B. Królowej Pokoju w codziennej modlitwie i comiesięcznej