Ogłoszenia duszpasterskie 18.08.2024 r.

1. Prośmy Pana, aby towarzyszył nam swoją łaską w godzinach pracy i wypoczynku oraz umacniał nasze dobre sierpniowe postanowienia.
  2. W piątek obchodzimy Dzień Pamięci Ofiar Reżimów Totalitarnych. To okazja, aby modlić się o pokój na świecie, modlić się za tych, którzy ucierpieli wskutek nazistowskiej i komunistycznej ideologii, a także o to, by ludzkość została zachowana od podobnych zagrożeń.
  3. W najbliższy piątek, 23 sierpnia, o godz. 18:00 odbędzie się Msza Święta i Adoracja z modlitwami o uzdrowienie duszy i ciała. Nie będzie Mszy i Adoracji w pierwszy czwartek września (05.09), data zostanie podana w późniejszym czasie.
  4. Podobnie jak w zeszłym roku zapraszamy Parafian do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektronicznego AGD i RTV. Zbiórka będzie w najbliższy piątek i sobotę (23 i 24 sierpnia). Zużyty sprzęt przynosimy do Otynia na Plebanię w Niedoradzu za salkę. Osoby nie mogące dostarczyć same prosimy o kontakt z ks. Pawłem. Przychód z akcji pozwoli na wsparcie Misjonarzy w Zambii, Kamerunie, Keni oraz wspomoże naszych rodaków na Ukrainie, Białorusi. Informacje na ulotkach przy wyjściu.
  5. Nauki chrzcielne w środę po Mszy wieczornej na plebanii.
  6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w Sanktuarium w sobotę od 10:15.
  7. Dziękujemy za posprzątanie naszych kościołów i złożone ofiary na kwiaty.
  8. Patroni tygodnia:
  • Wtorek św. Bernard opat DK
  • Środa św. Pius X papież
  • Czwartek NMP Królowa
  • Sobota św. Bartłomiej Ap – święto

Niech Dobry Bóg błogosławi Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia. Naszym Parafianom, przybyłym Gościom i Pielgrzymom życzymy obfitości Bożych łask, opieki MB Królowej Pokoju!

Pozdrawiamy wszystkich korzystających z wakacji i urlopów, życząc pięknego i bezpiecznego wypoczynku.