Ogłoszenia 7 lipca 2024 r.

1. Dzisiaj niedziela adoracyjna. Wakacyjne miesiące to czas wytężonej pracy na polach. Wypraszajmy u Boga dar sprzyjającej pogody na czas żniw oraz obfite plony. W Niedoradzu jest prowadzona zbiórka przez Radę Kościelną na nowy chodnik.
  2. W lipcu zachęcamy do modlitwy Litanią do Krwi Chrystusa.
  3. Przypominamy o wakacyjnym trybie odprawiania Mszy świętych:
  • Msze Niedzielne: w Soboty: o 18:00 w Bobrownikach, o 19:00 w Niedoradzu (nie ma o 17:00), Msze w Niedziele: o 8:00 i 12:30 w Otyniu, o 9:30 w Zakęciu, o 11:00 w Niedoradzu.
  • Msze w tygodniu: w Otyniu bez zmian, w Niedoradzu w środy i piątki o 17:00, w Zakęciu i Bobrownikach nie ma Mszy we wtorek i czwartek.
  1. Pamiętamy o modlitwie w int. Pieszych Pielgrzymów idących na Jasną Górę. Transmisja Mszy o 13:30 w TV Trwam i o 21:00 na Apelu.
  2. Lipca organizujemy wyjazd autokarem na Jasną Górę po pieszych pielgrzymów, zapisy w zakrystii. Wyjazd w nocy 11/12 lipca o północy z Otynia, kilka minut prędzej z Niedoradza. Przejazd przez Wschowę, gdzie zabieramy pielgrzymów. Możliwość przejścia ostatniego etapu do Częstochowy, ponad 20 km. Powrót po godz. 16:00. Koszt 100 zł, płatne w autokarze.
  3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w Sanktuarium w sobotę od 10:15.
  4. Kancelaria parafialna nieczynna do 14 lipca. W razie konieczności prosimy o podejście do księdza po Mszy świętej.
  5. Dziękujemy za posprzątanie naszych kościołów i złożone ofiary na kwiaty.
  6. Patroni tygodnia:
  • Poniedziałek św. Jan z Dukli
  • Czwartek św. Benedykt
  • Piątek św. Brunon z Kwerfurtu
  • Sobota święci Andrzej Świerad i Benedykt

Niech Dobry Bóg błogosławi Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia. Naszym Parafianom, przybyłym Gościom i Pielgrzymom życzymy obfitości Bożych łask, opieki MB Królowej Pokoju!

Niech czas wakacyjnego wypoczynku będzie dla wszystkich czasem bezpiecznym, pogodnym i radosnym. Nie zapominajmy w tym czasie o codziennej modlitwie i niedzielnej Eucharystii.