Ogłoszenia 14 lipca 2024 r.

1. Niedziela zwykła. Wypraszajmy u Boga dar sprzyjającej pogody na czas żniw oraz obfite plony.
  2. W lipcu zachęcamy do modlitwy Litanią do Krwi Chrystusa.
  3. Dziękujemy za modlitwy i pamięć w int. Pieszych Pielgrzymów idących na Jasną Górę.
  4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w Sanktuarium w sobotę od 10:15.
  5. Dziękujemy za posprzątanie naszych kościołów i złożone ofiary na kwiaty.
  6. W przyszłą Niedzielę taca przeznaczona na fundusz remontowy Sanktuarium i naszych Kościołów.
  7. Jak co roku będziemy gościli pieszych pielgrzymów idących z Zielonej Góry na Jasną Górę. 2. Sierpnia pielgrzymi zatrzymają się w Niedoradzu ok. 11:30, w Otyniu ok. 13:00. Już dzisiaj zaplanujmy czas na podjęcie pielgrzymów oraz zaplanujmy poczęstunek: kanapki, napoje, ciasta, itp. Wyrażamy podziękowanie za pomoc i przygotowanie poczęstunku.
  8. Zachęcamy do wspólnego pielgrzymowania na Jasną Górę od 2 sierpnia. Przy wyjściach są karty duchowych pielgrzymów.
  9. Patroni tygodnia:
  • Poniedziałek św. Bonawentura
  • Wtorek NMP z Góry Karmel

Niech Dobry Bóg błogosławi Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia. Naszym Parafianom, przybyłym Gościom i Pielgrzymom życzymy obfitości Bożych łask, opieki MB Królowej Pokoju!

Pozdrawiamy wszystkich korzystających z wakacji i urlopów, życząc pięknego i bezpiecznego wypoczynku.