Ogłoszenia duszpasterskie 22.09.2024 r.

1. W związku z wystąpieniem powodzi w Polsce, dzisiaj zbiórka do puszek na pomoc powodzianom.
  2. W piątek o godz. 18:00 w Sanktuarium odbędzie się Msza z Adoracją i modlitwami o uzdrowienie ciała i duszy.
  3. Nauki chrzcielne w środę po mszy wieczornej.
  4. Spotkanie ministrantów i lektorów w sobotę po Mszy świętej.
  5. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z 7 i 8 klasy SP w sobotę na Mszy o godz. 11:00.
  6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w Sanktuarium w sobotę od 10:15.
  7. Wyjazd na pielgrzymkę Żywego Różańca 5. października o 8:30 z Otynia, 8:45 z Niedoradza. Zapisy w zakrystii, koszt 50 zł.
  8. Dziękujemy za posprzątanie naszych kościołów i złożone ofiary na kwiaty.

Patroni tygodnia:

• Poniedziałek: św. o. Pio
  • Piątek: św. Wincenty a Paulo
  • Sobota św. Wacław

Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najserdeczniejsze życzenia. Naszym Parafianom, przybyłym Gościom i Pielgrzymom życzymy obfitości Bożych łask, opieki MB Królowej Pokoju!

Dziękujemy za ofiary składane na cele remontowe naszego Sanktuarium i naszych kościołów. W zeszłą niedzielę zebrano: w Otyniu 1696,50 zł i 20 cent., w Niedoradzu 1288 zł, w Bobrownikach 444 zł, w Zakęciu 259 zł. Wszystkich Dobrodziejów i Ofiarodawców polecamy wstawiennictwu M.B. Królowej Pokoju w codziennej modlitwie i comiesięcznej ofierze Mszy Świętej.