Ogłoszenia duszpasterskie 04.08.2024 r.

1. Dzisiaj niedziela Adoracyjna, zmiana Tajemnic Różańcowych.
  2. Dziękujemy za ofiary zebrane na Misyjne środki transportu Miva Polska. Zebrano 1244,60 zł.
  3. Rozpoczął się sierpień – to miesiąc wielu ważnych wydarzeń w historii naszej ojczyzny, miesiąc pieszych pielgrzymek. Otoczmy modlitwą nasz kraj, podejmujących trud pielgrzymowania, pracy w polu, sadzie i ogrodzie.
  4. Trwają diecezjalne piesze pielgrzymki na Jasną Górę pamiętamy w modlitwie za pieszymi Pielgrzymami.
  5. Dziękujemy za przyjęcie Pieszych Pielgrzymów w Niedoradzu i Otyniu.
  6. We wtorek, będziemy obchodzili święto Przemienienia Pańskiego
  7. Adoracja Najświętszego Sakramentu w Sanktuarium w sobotę od 10:15.
  8. Dziękujemy za posprzątanie naszych kościołów i złożone ofiary na kwiaty.
  9. Zachęcamy, aby w sierpniu podjąć się indywidualnej abstynencji.
  10. Za tydzień taca na KUL i Instytut w Zielonej Górze.
  11. Przypominamy o godnym ubiorze w świątyniach i miejscach kultu.
  12. Podobnie jak w zeszłym roku zapraszamy Parafian do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektronicznego AGD i RTV. Zbiórka będzie 23 i 24 sierpnia. Przychód z akcji pozwoli na wsparcie Misjonarzy w Zambii, Kamerunie, Keni oraz wspomoże naszych rodaków na Ukrainie, Białorusi. Informacje na ulotkach przy wyjściu.
  13. Patroni tygodnia:
  • Dzisiaj św. Jan Maria Vianey
  • Czwartek św. Dominik
  • Piątek św. Teresa Benedykta od Krzyża
  • Sobota św. Wawrzyniec

Niech Dobry Bóg błogosławi Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia. Naszym Parafianom, przybyłym Gościom i Pielgrzymom życzymy obfitości Bożych łask, opieki MB Królowej Pokoju!

Dziękujemy za ofiary składane na cele remontowe naszego Sanktuarium i naszych kościołów. Zebrano na remonty i utrzymanie kościołów: w Zakęciu 308,50 zł, w Bobrownikach 367 zł, w Niedoradzu 1017 zł, w Otyniu 1663,40 zł. Wszystkich Dobrodziejów i Ofiarodawców polecamy wstawiennictwu M.B. Królowej Pokoju w codziennej modlitwie i comiesięcznej ofierze Mszy Świętej.

Intencje Różańcowe:

Intencja Ogólna:

Módlmy się, aby przywódcy polityczni służyli swojemu narodowi, pracując na rzecz integralnego rozwoju człowieka i dobra wspólnego, troszcząc się o tych, którzy stracili pracę, i dając pierwszeństwo najuboższym. Polecamy intencje o Pokój na Świece oraz o trzeźwość.

Intencja Misyjna:

Módlmy się aby, powołani do naśladowania Chrystusa, byli gotowi głosić Ewangelię i dawać jej świadectwo po krańce ziemi.