1. Dziś jest XXIII niedziela w ciągu roku.
  2. Dziś  zapraszamy pierwszoklasistów na mszę świętą o godzinie 12.30 w Otyniu i 11.00 w Niedoradzu, w Bobrownikach o 11.00 i o 9.30 w Zakęciu. Będziemy święcić tornistry i przybory szkolne.
  3. W najbliższą sobotę będziemy przeżywać nasz parafialny odpust pw. Podwyższenia Krzyża św. Suma odpustowa zostanie odprawiona w sobotę o godz. 11.00 i  będzie jej przewodniczył ks. Prałat Eugeniusz Jankiewicz. Serdecznie zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy. Prosimy z racji odpustu o udekorowanie przydrożnych krzyży i kapliczek.
  4. Ks. Biskup Tadeusz Lityński zaprasza wiernych w naszej diecezji do włączenia się w ogólnopolską akcję „Polska pod Krzyżem” do Rokitna 14 września br. Szczegóły podajemy na tablicy ogłoszeń.
  5. W poniedziałek rocznica poświęcenia kościoła katedralnego w Gorzowie Wlkp.
  6. We wtorek w Otyniu o godz. 18.00 spotkanie Stowarzyszenia Przyjaciół Sanktuarium Maryjnego w Otyniu.
  7. W środę nauki przed chrztem św. o godz. 19.00.
  8. Spotkanie grupy starszej do bierzmowania w sobotę o godz. 11.00.
  9. Spotkanie scholii w sobotę o godz. 15.00.
  10. W najbliższą niedzielę spotkanie z rodzicami dzieci I – komunijnymi w Niedoradzu o godz. 9.30, w Otyniu o godz. 12.30.
  11. W przyszłą niedzielę będziemy zbierać ofiary na system przeciwpożarowy i monitoring w naszym Sanktuarium i ofiary do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubuski i Instytut Filozoficzno – Teologiczny im. E. Stein w Zielonej Górze.
  12. W najbliższą niedzielę rozpoczynają się Kwartalne Dni Modlitw za dzieci, młodzież szkolną i wychowawców oraz rozpoczniemy Tydzień Wychowania. Również w najbliższą niedzielę Pielgrzymka Świata Pracy na Jasną Górę i Dzień Środków Społecznego Przekazu.
  13. Zapraszamy mężczyzn do zapisywania się na Pielgrzymkę Mężczyzn do Międzyrzecza w sobotę 21 września do Sanktuarium Pięciu Braci Męczenników Międzyrzeckich.
  14. Organizujemy w naszej parafii zbiórkę znaczków pocztowych na cele misyjne. Wycięte i nieuszkodzone znaczki można składać w kopertach na tacę lub w zakrystii.
  15.  Dziękujemy za wszystkie składane ofiary na Sanktuarium. Wszystkich          ofiarodawców i dobrodziejów powierzamy Matce Bożej Królowej Pokoju.
  16. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i błogosławieństwa Bożego na cały tydzień.

Zbigniew Tartak