XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 17.11.2019r.

1. Dziś jest XXXIII Niedziela Zwykła.
  2. W dzisiejszą niedzielę będzie poświęcenie książeczek do nabożeństwa dla dzieci przygotowujących się do I komunii św. i spotkanie z ich rodzicami  w Niedoradzu o godz. 11.00, a w Otyniu o godz. 12.30.
  3. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Niedzielę Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela w roku liturgicznym, po której nastąpi Adwent. Chrystus Król jest patronem Wyższego Seminarium Duchownego w Paradyżu. Taca z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na utrzymanie naszego Seminarium Duchownego.
  4. Są do nabycia cegiełki na koronę dla Matki Bożej Paradyskiej. Cegiełki można nabywać do końca listopada. Wysokość ofiar zależy od ofiarodawcy. W przyszłym roku obraz M. B. Paradyskiej będzie uroczyście ukoronowany.
  5. Wypominki za zmarłych czytane są w dni powszednie w Otyniu i w Niedoradzu po mszach świętych.
  6. Próba scholii w piątek o godz. 16.00.
  7. W piątek w Otyniu spotkanie grupy domowej młodzieży II roku przygotowania do bierzmowania. Spotkanie odbędzie się po mszy św. wieczornej na plebani.
  8. W sobotę 23 listopada o godz. 11.00 w Otyniu odbędzie się spotkanie do bierzmowania dla grupy młodszej. Obecność obowiązkowa.
  9. Zbiórka z ministrantami w Otyniu o godz. 10.00.
  10. Zapraszamy serdecznie mieszkańców Zakęcia na spotkanie w świetlicy wiejskiej w dniu 20 listopada o godz. 16.00 na gry, zabawy, tenis stołowy, gry planszowe, warcaby i szachy itp.
  11. W tym tygodniu wspominamy: 18.11. – błog. Karolinę Kózkównę, 20.11 – św. Rafała Kalinowskiego, 21.11 – Ofiarowanie NMP, 22.11 – św. Cecylię, dz. męcz.
  12. Serdecznie dziękujemy paniom, które upiekły ciasta na rekolekcje pt. „Nieperfekcyjni”. Uzyskaną kwotę 1370 zł przekazano na cele naszego Sanktuarium. Bóg zapłać!
  13. Dziś jest III niedziela miesiąca. Zebrane ofiary przeznaczone są na nową instalację alarmową, przeciwpożarową i monitoring w naszym sanktuarium. Bóg zapłać za wszystkie ofiary! Wszystkich ofiarodawców naszego Sanktuarium polecamy opiece Matki Bożej Królowej Pokoju.
  14. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia.