OGŁOSZENIA PARAFIALNE II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 28.02.2021r.
post-template-default,single,single-post,postid-52860,single-format-standard,theme-borderland,eltd-core-1.1.3,woocommerce-no-js,borderland-theme-ver-2.2,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll, vertical_menu_with_scroll,columns-3,type1,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

OGŁOSZENIA PARAFIALNE II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 28.02.2021r.

1. Dziś jest II Niedziela Wielkiego Postu, zbawiennego czasu pokuty i nawrócenia.
  2. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca i niedziela adoracyjna.
  3. Serdecznie zapraszamy do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w Sanktuarium o godz. 16.00, w Niedoradzu o godz. 17.00. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w Otyniu i w Niedoradzu w piątki pół godziny przed mszą św., w Bobrownikach i w Zakęciu w dni powszednie po mszy św. Za udział w nabożeństwach pasyjnych Kościół przypisał łaskę odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami. Na nabożeństwa Drogi Krzyżowej przychodzi młodzież przygotowująca się do bierzmowania i dzieci do I Komunii św. W tym roku w  ramach rekolekcji wielkopostnych, od 7-10 marca br w naszej parafii odbędą się spotkania biblijno-ewangelizacyjne. Spotkania poprowadzą świeccy ewangelizatorzy z Centrum Ewangelizacji Diecezji Szczecińsko-Kamińskiej Henryk Krzosek oraz Agnieszka Zuzelska. Głównym tematem spotkań będzie: Co Bóg mówi dziś do swego Kościoła? Pokochaj Słowo Boże!
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i I sobota miesiąca. W I czwartek miesiąca zapraszamy do naszego Sanktuarium na adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00 w intencji powołań kapłańskich, zakonnych, misyjnych i za kapłanów i mszę św. o godz. 18.00.
  5. W I piątek w Sanktuarium adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 i okazja do spowiedzi św. W Niedoradzu rozpoczęcie adoracji o godz. 16.00 i również okazja do spowiedzi.
  6. W I piątek miesiąca udamy się do chorych w Otyniu od godz. 8.00, w Niedoradzu od godz. 10.00
  7. W czwartek w Sanktuarium o godz. 18.00 połączone z mszą św. będzie spotkanie uwielbieniowo – formacyjne dla wszystkich chcących pogłębić swoją  znajomość Pisma św. i więź z Panem Bogiem.
  8. W sobotę o godz. 10.00 zbiórka z ministrantami.
  9. Wielkopostne Czuwanie dla Kobiet odbędzie się w naszym Sanktuarium 6 marca br o godz. 16.00. Więcej szczegółów podajemy na stronie fb i Fundacji „Blisko domu”.
  10. Informujemy również, że odbędą się Rekolekcje diecezjalne transmitowane na antenie TVP Gorzów Wielkopolski, które w dniach 7-10 marca w gorzowskiej katedrze poprowadzi ks. prof. Paweł Bortkiewicz TChr. Transmisje Mszy św. z naukami rekolekcyjnymi: niedziela, 7.03, godz. 10.30, poniedziałek – środa, 8-10.03, godz. 19.00.
  11. Parafia pw. św. Antoniego w Nowej Soli zaprasza 5 marca na Drogę Krzyżową Niezłomnych. 26 marca o godz. 20.00. wyruszy z Zielonej Góry z parafii pw. Miłosierdzia Bożego do naszego Sanktuarium Ekstremalna Droga Krzyżowa pod hasłem „Rewolucja pięknych ludzi”.
  12. Dziś po mszy św. zbieramy ofiary do puszek na dzieło misyjne Kościoła „Ad gentes”.
  13. W minioną niedzielę zebraliśmy na zakup nowego nagłośnienia do naszego Sanktuarium: w Zakęciu 377zł, w Bobrownikach 312zł,  w Niedoradzu 538zł  w i Otyniu 1273,05 i 1 Euro.
  14. Bóg zapłać za ofiary na zakup nowego nagłośnienia, za ofiary na Seminarium Duchowne i potrzeby naszej parafii. Wszystkich Darczyńców i Ofiarodawców polecamy opiece i wstawiennictwu Matki Bożej Królowej Pokoju ofiarując w ich intencji codzienną modlitwę i comiesięczną mszę świętą.

Ks. Proboszcz kan.  Zbigniew Tartak

Intencje mszy świętych 28.02. – 7.03.2021r.

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 28.02.2021r.
godz. 8.00 + Leokadia, Zenon Brzozowscy
godz. 12.30 + Jan Ptak – int. od żony z dziećmi

PONIEDZIAŁEK, 01.03.2021r.

godz. 18.00 + Ewa Poźniak – int. od dawnych przyjaciół z ul. Arciszewskiego

WTOREK, 02.03. 2021r.
godz. 8.00 + Edward Gruchała o radość wieczną oraz ++ z rodziny Karbowskich: za Weronikę, Wacława i Donata

ŚRODA, 03.03.2021r.
godz. 18.00 w int. ofiarodawców i dobrodziejów naszego Sanktuarium o Boże błog. i opiekę M. B. Królowej Pokoju dla nich i ich rodzin oraz o radość życia wiecznego dla zmarłych

CZWARTEK,  04.03. 2021r.

godz. 18.00 + mąż Kazimierz, rodzice, teściowie i siostra Teresa

PIĄTEK, 05.03.2021r.
godz. 18.00 w int. córki Martynki z okazji urodzin i o szczęśliwe rozwiązanie

SOBOTA, 06.03.2021r.
godz. 11.00 w int. Ofiarodawców i Darczyńców Fundacji „Blisko domu” i ich rodzin, o Boże błog., opiekę M. B. Królowej Pokoju i wszelkie łaski

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 07.03.2021r.
godz. 8.00 + rodzice: Mirosław i Anna Nenycz oraz zmarłych członków rodziny
godz. 12.30 + Marian Wysoczański (1 rocz. śm.)

Intencje mszy świętych NIEDORADZ, 28.02. – 7.03.2021r.

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 28.02.2021r.
godz. 9.30 + Edward Myśliński (1 rocz. śm.)
godz. 11.00 + Marian Dzisko (11 rocz. śm.), jego zmarli rodzice i teściowie

PONIEDZIAŁEK, 01.03.2021r.
godz. 17.00 + Feliks Żak w rocz. śmierci

ŚRODA, 03.03.2021r.
godz. 17.00 + Stefan w rocz. śm., + Henryk i ich rodzice

PIĄTEK, 05.03.2021r.

SOBOTA, 06.03.2021r.
godz. 17.00 + Kazimierz Olszewski

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 07.03.2021r.
godz. 9.30 + Mieczysław Jabłecki
godz. 11.00 o Boże błog., opiekę Matki Najświętszej dla Justyny i Krzysztofa i o szczęśliwe rozwiązanie dla Justyny