OGŁOSZENIA PARAFIALNE IV NIEDZIELA ZWYKŁA, 31.01.2021r.
post-template-default,single,single-post,postid-52852,single-format-standard,theme-borderland,eltd-core-1.1.3,woocommerce-no-js,borderland-theme-ver-2.2,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll, vertical_menu_with_scroll,columns-3,type1,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

OGŁOSZENIA PARAFIALNE IV NIEDZIELA ZWYKŁA, 31.01.2021r.

1. Dziś jest IV Niedziela zwykła.
  2. We wtorek będziemy przeżywać święto Ofiarowania Pańskiego zw. Świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze św.:  w Zakęciu i w Bobrownikach o godz. 17.00, w Niedoradzu i w Sanktuarium o godz. 18.00. W czasie mszy świętych poświęcenie świec.
  3. 2 lutego jest Dniem Życia Konsekrowanego. Siostrom Elżbietankom, które posługują w naszym mieście, dziękujemy za wszelką życzliwość i modlitwę i życzy Drogim Siostrom obfitości Bożych łask oraz opieki Matki Bożej Królowej Pokoju na każdy dzień.
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i I sobota miesiąca. W I czwartek zapraszamy do naszego sanktuarium na adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00 w intencji powołań kapłańskich, zakonnych, misyjnych i za kapłanów.
  5.  W czwartek w Sanktuarium o godz. 18.00 będzie spotkanie uwielbieniowo – formacyjne dla wszystkich chcących pogłębić swoją  znajomość Pisma św. i więź z Panem Bogiem.
  6. W I piątek w Sanktuarium adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 i okazja do spowiedzi św. W Niedoradzu rozpoczęcie adoracji o godz. 16.00 i również okazja do spowiedzi.
  7. W I piątek miesiąca udamy się do chorych w Otyniu od godz. 10.00, w Niedoradzu od godz. 8.00.
  8. W I sobotę miesiąca od godz. 10.00 adoracja Najświętszego Sakramentu , o godz. 10.30 różaniec i modlitwy wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP.
  9. Zakończyliśmy czas kolędowy. Dziękujemy wszystkim, którzy odpowiedzieli na nasz apel i uczestniczyli w modlitwach za swoje rodziny.  Dziękujemy za ofiary złożone na „Seminarium Duchowne” i „Na Potrzeby Parafii”. Bóg zapłać!
  10. Dziękujemy rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za rozebranie dekoracji bożonarodzeniowej.
  11. W najbliższą niedzielę odbędą się spotkania z rodzicami dzieci do I Komunii św. i poświęcenie świec w Niedoradzu o godz. 11.00 i w Sanktuarium o godz. 12.30.
  12. Za tydzień będzie niedziela adoracyjna.
  13. W parafii pw. św. Antoniego w Nowej Soli w dniach 5 – 7 lutego br odbywać się będą nauki przedmałżeńskie. Szczegóły i zapisy przez stronę parafii św. Antoniego w Nowej Soli. Ilość miejsc jest ograniczona.
  14. Przypominamy wiernych o obowiązku zakrywania ust i nosa oraz o zachowaniu bezpiecznej odległości od siebie w naszych świątyniach.
  15. W tym tygodniu wspominamy: 5.02. – św. Agatę, dz. i męcz.; 06.02. – Świętych męcz. Pawła Miki i Tow.
  16. Bóg zapłać za ofiary składane na cele remontowe naszego Sanktuarium, na zakup nowego nagłośnienia, za ofiary na Seminarium Duchowne i potrzeby naszej parafii. Wszystkich Darczyńców i Ofiarodawców polecamy opiece i wstawiennictwu Matki Bożej Królowej Pokoju ofiarując w ich intencji codzienną modlitwę i comiesięczną mszę świętą.

kan.  Zbigniew Tartak

Intencje mszy świętych 31.01. – 7.02.2021r.

IV NIEDZIELA ZWYKŁA – 31.01.2021r.
godz. 8.00 + Albert (29 rocz. śm.) oraz za wszystkich zmarłych z rodziny Szulików i Chmielowskich o łaskę nieba dla nich
godz. 12.30 + Antoś Grzesiak

PONIEDZIAŁEK, 01.02.2021r.

godz. 18.00 ++ Józefa (ona), Stanisław, Czesław Kapcińscy, Gabriela i Zygmunt Marcinkowscy,  Henryk Woźniak

WTOREK, 02.02. 2021r. – ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO
godz.18.00 w int. Jana i za całą rodzinę o Boże błog., opiekę Matki Bożej oraz o zdrowie

ŚRODA, 03.02.2021r.
godz. 18.00 w int. rodzin z Róży Świętej Rodziny

CZWARTEK,  04.02. 2021r.

godz. 18.00 w int. Ofiarodawców i Dobrodziejów Fundacji Blisko Domu i ich rodzin, o Boże błog., opiekę Matki Bożej Królowej Pokoju i wszelkie łaski

PIĄTEK, 05.02.2021r.
godz. 18.00 + Marian, rodzice i teściowie

SOBOTA, 06.02.2021r.
godz. 11.00 int. dziękczynna za dzieci, z prośbą o Boże błog., zdrowie i opiekę Matki Bożej

V NIEDZIELA ZWYKŁA – 07.02.2021r.
godz. 8.00 + Maria Gołąb
godz. 12.30 W int. żony Beni, dzieci, wnuka o błog. Boże, opiekę Matki Bożej oraz o łaskę powrotu do zdrowia dla Dariusza

Intencje mszy świętych NIEDORADZ, 31.01. – 7.02.2021r.

IV NIEDZIELA ZWYKŁA, 31.01.2021r.
godz. 9.30 ++ Jadwiga, Stanisław Piotrowscy, Władysława (ona) i Władysław Trojanowscy
godz. 11.00 ++ Aniela, Michał, Włodzimiera Komarnickich, Zbigniew Stuligłowa

PONIEDZIAŁEK, 01.02.2021r.

godz. 17.00  o Boże błog. dla naszej Ojczyzny, Radia Maryja i Telewizji Trwam

WTOREK, 02.02. 2021r. – ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO
godz.18.00 + Jadwiga (1 rocz. śm.) oraz śp. Marian Gmur

ŚRODA, 03.02.2021r.
godz. 17.00 + Marianna, Franciszek Potęga, Czesława (ona) Lipińska

PIĄTEK, 05.02.2021r.
godz. 17.00  + Teresa Glinka – int. od sąsiadów

SOBOTA, 06.02.2021r.
godz. 17.00 ++ syn Łukasz Wiczkowski, Joanna, Zdzisław Samsel, Bronisława, Franciszek Wiczkowscy

V NIEDZIELA ZWYKŁA, 07.02.2021r.
godz. 9.30 ++ Emilia i Bogusław i ich rodzice
godz. 11.00 o Boże błog., opiekę Matki Najświętszej dla wnucząt Marzenki i Franciszka – int. od dziadka Michała