OGŁOSZENIA PARAFIALNE NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO, 10.01.2021r.
post-template-default,single,single-post,postid-52843,single-format-standard,theme-borderland,eltd-core-1.1.3,woocommerce-no-js,borderland-theme-ver-2.2,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll, vertical_menu_with_scroll,columns-3,type1,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO, 10.01.2021r.

1. Dziś przeżywamy Uroczystość Chrztu Pańskiego, którą kończymy liturgiczny obchód Świąt Bożego Narodzenia.
  2. W środę w Otyniu o godz. 19.00 nauki przed chrztem świętym.
  3. W czwartek w Sanktuarium o godz. 19.00 będzie spotkanie uwielbieniowo – formacyjne dla wszystkich chcących pogłębić swoją  znajomość Pisma św. i więź z Panem Bogiem.
  4. W piątek 15  stycznia dzień imienin Biskupa Seniora Pawła Sochy. Pamiętajmy o Biskupie Seniorze   w modlitwie.
  5. Z racji pandemii „Kolęda” odbywa się według wskazań ks. Biskupa Tadeusza Lityńskiego. Zapraszamy do naszych kościołów mieszkańców poszczególnych ulic i miejscowości, aby wspólnie modlić się o Boże błogosławieństwo dla naszych rodzin. Przy tej okazji będzie można złożyć ofiarę na „Seminarium Duchowne” i „Na Potrzeby Parafii”
  6. Plan kolędy na bieżący tydzień:
    11 stycznia (poniedziałek) – Otyń o godz. 18.00 – ulice: Żeromskiego, Dworcowa, Nowa, Mickiewicza, Zamkowa, Moniuszki, Wierzbowa, Kościelna
    12 stycznia (wtorek) – Otyń godz. 18.00  – ulice:  Słoneczna, Żytnia, Marcinkowskiego, Hetmańska, Gawła, Św. Jana Pawła II
    13 stycznia (środa) – Otyń o godz. 18.00 ulice: Malinowa, Poziomkowa, ks. W. Szeremeta, ks. A. Lisaka, Lipowa
    15 stycznia (piątek) – Otyń o godz. 18.00 – ul. ul. Truskawkowa, Topolowa, Polna, Ogrodowa, Morelowa, Magnolii, Jaśminowa, Działkowa, Brzoskwiniowa, Agrestowa, Porzeczkowa, Jarzębinowa, Winogronowa, Długa
  7. Istnieje możliwość krótkiej indywidualnej wizyty duszpasterskiej na wyraźne zaproszenie przez wiernych w szczególnych przypadkach, takich jak błogosławieństwo nowego mieszkania czy odwiedziny osoby chorej, niepełnosprawnej.
  8. W sobotę 16 stycznia w Sanktuarium będzie spotkanie formacyjne dla mężczyzn pod hasłem „Ponad Przeciętność”. Rozpoczęcie o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy!
  9. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona będzie na zakup nowego nagłośnienia do naszego Sanktuarium.
  10. W najbliższą niedzielę tj. 17 stycznia będzie spotkanie z rodzicami dzieci do I Komunii św. w Niedoradzu o godz. 11.00 i w Sanktuarium o godz. 12.30.
  11. W parafii pw. św. Antoniego w Nowej Soli w dniach 5 – 7 lutego br odbywać się będą nauki przedmałżeńskie. Szczegóły i zapisy przez stronę parafii św. Antoniego w Nowej Soli. Ilość miejsc jest ograniczona.
  12. Przypominamy wiernych o obowiązku zakrywania ust i nosa oraz o zachowaniu bezpiecznej odległości od siebie w naszych świątyniach.
  13. Bóg zapłać za składane ofiary na cele remontowe naszego Sanktuarium. Wszystkich Darczyńców i Ofiarodawców polecamy opiece i wstawiennictwu Matki Bożej Królowej Pokoju ofiarując w ich intencji codzienną modlitwę i comiesięczną mszę świętą.

Ks. Proboszcz kan.  Zbigniew Tartak

Intencje mszy świętych 10 – 17.01. 2021r.

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO – 10.01.2021r.
godz. 8.00 w int. wynagradzającej za grzechy w rodzinach, od uwolnienie od skutków tych grzechów i wszelkiego zła, a także o łaskę uzdrowienia
godz. 12.30 + Jadwiga Gołębiowska, Józef – int. od rodziny

PONIEDZIAŁEK, 11.01.2021r.

godz. 18.00 w int. wynagradzającej za grzechy w rodzinach, od uwolnienie od skutków tych grzechów i wszelkiego zła, a także o łaskę uzdrowienia

WTOREK, 12.01. 2021r.

ŚRODA, 13.01.2021r.

CZWARTEK,  14.01. 2021r.

PIĄTEK, 15.01.2021r.

SOBOTA, 16.01.2021r.
godz. 11.00 w int. wynagradzającej za grzechy w rodzinach, od uwolnienie od skutków tych grzechów i wszelkiego zła, a także o łaskę uzdrowienia

II NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.01.2021r.
godz. 12.30 ++ Rodzice: Andrzej i Maria i + siostra Weronika

Intencje mszy świętych NIEDORADZ, 10 – 17.01. 2021r.

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO – 10.01.2021r.
godz. 9.30 ++ Stanisław, Zofia, Jolanta Oleksy, za ich rodziców i rodzeństwo i wszystkich zmarłych z rodziny
godz. 11.00 + Elżbieta i Henryk Dąbrowscy i ich zmarli synowie

PONIEDZIAŁEK, 11.01.2021r.

godz. 17.00  + Antoni Wasiak – od rodz. Ganciarczyk z Libiąża

ŚRODA, 13.01.2021r.
godz. 17.00 + Teresa Glinka – int. od sąsiadów

PIĄTEK, 15.01.2021r.
godz. 17.00  + Antoni Wasiak – od brata Ryszarda z Libiąża z rodziną

SOBOTA, 16.01.2021r.

II NIEDZIELA ZWYKŁA, 17.01.2021r.
godz. 9.30 ++ Franciszek (40 rocz. śm.) oraz Marianna Paź
godz. 11.00 ++ Janina, Adam, Zbigniew, Maria Prosuł