OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO 25.12.2020r.
post-template-default,single,single-post,postid-52835,single-format-standard,theme-borderland,eltd-core-1.1.3,woocommerce-no-js,borderland-theme-ver-2.2,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll, vertical_menu_with_scroll,columns-3,type1,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO 25.12.2020r.

1. Dziś jest Uroczystość Bożego Narodzenia. Porządek mszy św. jest w każdą niedzielę.
  2. W II dzień świąt Bożego Narodzenia wspomnienie św. Szczepana, diakona i pierwszego męczennika. Taca przeznaczona jest na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Instytut Filozoficzno – Teologiczny im. E. Stein w Zielonej Górze. Porządek mszy św. jak w niedzielę.
  3. W najbliższą niedzielę święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i św. Józefa, święto patronalne rodzin katolickich.
  4. Dziękujemy Rodzicom dzieci pierwszokomunijnych z Otynia i Niedoradza za przygotowanie dekoracji bożonarodzeniowej w Sanktuarium i w kościele w Niedoradzu. Dziękujemy również za przygotowanie dekoracji w Zakęciu i w Bobrownikach. Bóg zapłać wszystkim osobom, które włączyły się w udekorowanie naszych świątyń.
  5. Dziękujemy za ofiary złożone w minioną niedzielę na zakup nowego nagłośnienia. Złożono: w Zakęciu 315zł, w Bobrownikach 327zł, w Niedoradzu 572zł i w Otyniu 1320zł. Wszystkich Darczyńców zawierzamy NMP Królowej Pokoju, ofiarując w ich intencji dar codziennej modlitwy i comiesięcznej  mszy świętej.
  6. Prosimy Wszystkich Parafian i Gości o przyjęcie życzeń świątecznych: „A Słowo stało się ciałem i zamieszkało między nami ” (J1,14 ).Wyjątkowo brzmią w sercu i wyjątkową wartość mają dzisiaj te słowa i ta prawda! Emmanuel jest z nami! Bóg jest z nami! Przychodzi, aby zbawić, uwolnić od zła i lęku, dać sercom pokój! Przyjmijmy Go pod dach swojego serca, zaprośmy Go do domu naszego życia! On przychodzi, aby odmienić nasz los! Kochani Parafianie! Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam pokoju serca zamiast lęku, radości zamiast smutku, nadziei i ufności zamiast zwątpienia, jedności serca i zgody zamiast kłótni. To wszystko się spełni jeśli naprawdę przyjmijcie Boże Dziecię do Waszych domów, ale przede wszystkim do Waszych serc! Niech Bóg Wam błogosławi na ten czas”

Wasi duszpasterze:

1. Proboszcz Zbigniew Tartak
  2. Wikariusz Marcin Strzyżykowski
Intencje mszy świętych OTYŃ, 20 – 27.12. 2020r.

IV NIEDZIELA ADWENTU – 20.12.2020r.
godz. 8.00 + Franciszek Falbierski

godz. 12.30 Dzięk. – błag. w 50 rocz. ślubu Teresy i Stanisława Malawka – int. od dzieci i wnuków

PONIEDZIAŁEK, 21.12.2020r.

godz. 18.00 + Barbara Dobrowolska – int. od Wiesi Trojanowskiej z synami

WTOREK,  22.12. 2020r.
godz. 18.00 + Barbara Dobrowolska – int. od uczestników pogrzebu

ŚRODA, 23.12.2020r.
godz. 18.00 Int. dzięk. – błag. za Alexa Galus z prośbą o zdrowie i Boże błog przez wstawiennictwo Maryi Królowej Pokoju

CZWARTEK, 24.12. 2020r. – WIGILIA NARODZENIA PAŃSKIEGO

godz. 8.00 + siostra Emerencja
godz. 20.30 – Pasterki w Zakęciu i w Bobrownikach
godz. 22.00 – Pasterki w Otyniu i w Niedoradzu
godz. 24.00 – Pasterki w Otyniu i w Niedoradzu w int. Parafian

PIĄTEK, 25.12.2020r. – UROCZYSTOŚĆ NRODZENIA PAŃSKIEGO
godz. 8.00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błog. Boże dla rodziny Trochimowicz w 45 rocz. ślubu i Kamińskich w 10 rocz. ślubu
godz. 12.30  ++ Zofia i Wacław Runge, Genowefa i Józef Gwóźdź

SOBOTA, 26.12.2020r.  – ŚW. SZCZEPANA, PIERWSZEGO MĘCZENNIKA
godz. 8.00 + Marek Smolicz
godz. 12.30 + Maria, Michał Jankowscy, Aniela, Bolesław Chmarniak, Danuta, Ireneusz, Wiesław Bartkowscy

NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY – 27.12.2020r.
godz. 8.00 Dzięk. – błag. w podziękowaniu za wszystkie łaski, z prośbą o opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla rodziny Żeletko
godz. 12.30 + Jarosław Rybak (1 rocz. śm.)

Intencje mszy świętych NIEDORADZ, 20 – 27.12. 2020r.

IV NIEDZIELA ADWENTU  –  20.12.2020r.
godz. 9.30 + Marian Gotowiec (8 rocz. śm.)

godz. 11.00 + Narcyza Rosińska, Anna, Franciszek, Władysław, Jan, Julian Bielińscy

PONIEDZIAŁEK, 21.12.2020r.

godz. 17.00 + Kamil Lewandowski

ŚRODA, 23.12.2020r.
godz.17.00 + Iwona Kulczyc (6 rocz. śm.), Katarzyna, Antoni, Rafał, Ryszard Kulczyc

CZWARTEK, 24.12. 2020r. – WIGILIA NARODZENIA PAŃSKIEGO
22.00 – I Pasterka Niedoradzu:  + Sabina, Tadeusz Bilińscy, Danuta Popławska, ich zmarli rodzice i teściowie
24.00 – II Pasterka w int. Parafian

PIĄTEK, 25.12.2020r. – UROCZYSTOŚĆ NRODZENIA PAŃSKIEGO
godz. 9.30 + rodziców: Janina, Czesław Tarach, Michał Solski oraz dziadkowie: Anna, Zygmunt, Marianna, Stanisław, Stefania, Leon, Maria i Ludwik oraz zmarłych z rodziny
godz. 11.00  + Bożena, Janina, Jan Firlej oraz z rodz. Będkowskich

SOBOTA, 26.12.2020r.  – ŚW. SZCZEPANA, PIERWSZEGO MĘCZENNIKA
godz. 9.30 + Kazimierz Olszewski (2 rocz. śm.)
godz. 11.00 + Helena, Stefan Błażyńscy, Stanisława (ona) i Władysław Lemke

NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY – 27.12.2020r.
godz. 9.30 + Mieczysław Słoński
godz. 11.00 + Jan, Leszek Domzała, Anna, Bronisław, Ryszard Sztegner