OGŁOSZENIA PARAFIALNE I NIEDZIELA ADWENTU, 29.11.2020r.
post-template-default,single,single-post,postid-52825,single-format-standard,theme-borderland,eltd-core-1.1.3,woocommerce-no-js,borderland-theme-ver-2.2,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll, vertical_menu_with_scroll,columns-3,type1,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

OGŁOSZENIA PARAFIALNE I NIEDZIELA ADWENTU, 29.11.2020r.

1. Dziś przeżywamy I niedzielę Adwentu, radosnego czasu oczekiwania na przyjście Pana Jezusa przy końcu czasów i w czasie świąt Bożego Narodzenia. Zapraszamy w poniedziałki, środy i piątki  na msze św. roratnie o NMP. Dzieci na Roraty niech przyjdą z lampionami.
    2. I niedziela Adwentu jest rozpoczęciem nowego roku liturgicznego i duszpasterskiego, który będziemy przeżywać pod hasłem „Zgromadzeni na świętej wieczerzy”.
    3. Dziś na mszach świętych poświęcenie opłatków na stół wigilijny. W naszym sklepiku przy Sanktuarium można nabywać opłatki oraz świece Caritas na stół wigilijny małe w cenie 6zł, a duże w cenie 15zł.
    4. W tym tygodniu przeżywamy I czwartek, piątek i I sobotę miesiąca. W  I czwartek miesiąca o godz. 17.00 zapraszamy do naszego sanktuarium na adorację Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich, zakonnych, misyjnych i za kapłanów i siostry zakonne.
    5. W I piątek w naszym Sanktuarium adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 i okazja do spowiedzi św. W Niedoradzu rozpoczęcie adoracji o godz. 16.00 i również okazja do spowiedzi. Zapraszamy szczególnie dzieci i młodzież przygotowującą się do bierzmowania.
    6. W I piątek miesiąca udamy się do chorych z posługą sakramentalną  w Niedoradzu od godz. 8.00, w Otyniu od godz. 10.00.
    7. W I sobotę miesiąca w naszym Sanktuarium o godz. 10.30 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu i różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu NMP.
    8. Od dziś ministranci naszej parafii rozprowadzają kartki świąteczne, zbierając ofiary na fundusz ministrancki.
    9. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi katolickiemu na Wschodzie.
    10. Również w przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca. Intencja na grudzień: „Módlmy się, aby nasza osobista relacja z Jezusem Chrystusem była ożywiana przez Słowo Boże i przez życie modlitwy”
    11. Zachęcamy do zwrócenia uwagi na internetowe rekolekcje dla dzieci przygotowane przez Fundację Tota Tua, które ukazywać się będą codziennie od 29 listopada br. o godz. 7.00 na stronie www.oddanie33.pl i  na kanale YT.
    12. W tym tygodniu wspominamy: 30.11. – św. Andrzeja, Apostoła (święto), 3.12 – św. Franciszka Ksawerego, prezb.,  4.12. – św. Barbarę, męcz., 6.12. – św. Mikołaja, bpa,
    13. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na cele remontowe naszego Sanktuarium. Wszystkich ofiarodawców polecamy opiece Matki Bożej Królowej Pokoju. Przypominamy, iż raz w miesiącu w naszym Sanktuarium odprawiana jest msza św. za wszystkich ofiarodawców, ich rodzin oraz za zmarłych ofiarodawców.

kan. Zbigniew Tartak

Intencje mszy świętych OTYŃ, 29.11. – 06.12. 2020r.

I NIEDZIELA ADWENTU – 29.11.2020r.
godz. 8.00 + Bronisława (ona), Józef Mieszkowicz i ich zmarli rodzice

godz. 12.30 + ks. Bogdana Kusiak

PONIEDZIAŁEK, 30.11.2020r.

godz. 18.00 + Andrzej i Aniela Babiarczuk

WTOREK, 01.12. 2020r.
godz. 8.00 śp. zmarli z rodziny Radczyc: Franciszek, Anna, Franciszek, Piotr, Jadwiga, Urszula oraz Adolf, Weronika, Witold z rodz. Strzelczyk i za zmarłych z rodziny

ŚRODA, 02.12.2020r.
godz. 18.00 wynagradzająca za opiekę Matki Bożej nad Januszem, z prośbą o dalsze błogosławieństwo

CZWARTEK, 03.12. 2020r.

godz. 18.00 + Janusz Jadowski (6 rocz. śm.)

PIĄTEK, 04.12.2020r.
godz. 18.00  + Barbara, jej córka i jej rodzice

SOBOTA, 05.12.2020r.
godz. 11.00  śp. + Urszula, Anna, Franciszek, Jadwiga, Piotr, Franciszek, Józefa (ona) i Walenty o wieczny odpoczynek

II NIEDZIELA ADWENTU – 06.12.2020r.
godz. 8.00 + mąż Kazimierz, rodzice, teściowie, siostra Teresa

godz. 12.30 + Jan Gołąb i za zmarłych z rodziny

Intencje mszy świętych NIEDORADZ, 29.11. – 06.12. 2020r.

I NIEDZIELA ADWENTU  –  29.11.2020r.
godz. 9.30 + Joanna, Władysław, Jerzy Konik, Marianna, Franciszek Potęga
godz. 11.00 + Stanisław Olszewski

PONIEDZIAŁEK, 30.11.2020r.

godz. 17.00 o Boże błog. dla Amelii Więcek z okazji 18 – tych urodzin, o dary Ducha Świętego, zdrowie i opiekę M. B. Królowej Pokoju

ŚRODA, 02.12.2020r.
godz.17.00 o zdrowie i Boże błog. dla Haliny, Ryszardy i Roberta, dla dzieci i ich rodzin

PIĄTEK, 04.12.2020r.
godz. 17.00  + Apoloniusz Stankiewicz i jego rodzice + Marianna i Edward Otulak

SOBOTA, 05.12.2020r.

godz. 17.00  + Rozalia, Walenty, Jan Janik, Maria, Alojzy Brzeń

II NIEDZIELA ADWENTU  –  06.12.2020r.
godz. 9.30 + Janina, Jan Kostrzewa i zmarli z rodziny
godz. 11.00 + mąż Stefan, rodzice, teściowie, + Henryk, Honorata i Eugeniusz