OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 15.11.2020r. XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA
post-template-default,single,single-post,postid-52820,single-format-standard,theme-borderland,eltd-core-1.1.3,woocommerce-no-js,borderland-theme-ver-2.2,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll, vertical_menu_with_scroll,columns-3,type1,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 15.11.2020r. XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś jest XXXIII niedziela zwykła. Jest to niedziela poświęcona ubogim i ofiarom wypadków drogowych.
  2. W przyszłą niedzielę obchodzimy ostatnią niedzielę w roku liturgicznym tj. Niedzielę Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.  Taca w przyszłą niedzielę jest przeznaczona na utrzymanie naszego Seminarium Duchownego.
  3. Trwa miesiąc szczególnej modlitwy za zmarłych. Wypominkami modlimy się przez cały listopad po mszy świętej. Zapraszamy do modlitwy. Przypominamy, że papież Franciszek rozszerzył możliwość uzyskiwania odpustów za zmarłych na cały miesiąc listopad. Warunki odpustu: to stan łaski uświęcającej, nawiedzenia miejsca świętego, modlitwa za zmarłych i przyjęta Komunia święta.
  4. W piątek w naszym Sanktuarium od godz. 17.00 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. Zgodnie z aktualnymi normami sanitarnymi w kościele może przebywać 1 osoba na 15m2. Prosimy o poważne i ze zrozumieniem potraktowanie nowych wytycznych.
  6. Dzisiaj zbieramy ofiary na zakup nowego nagłośnienia do naszego Sanktuarium. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  7. W tym tygodniu wspominamy: 18.11. – św. Karolinę Kózkównę, dz. i męcz. (wsp. obow.); 20.11. – św. Rafała Kalinowskiego, prezb. (wsp. obow.); 21.11. – Ofiarowanie NMP (wsp. obow.)
  8. Bóg zapłać za ofiary składane na cele remontowe naszego Sanktuarium i potrzeby parafii. Wszystkich darczyńców i ofiarodawców polecamy opiece i wstawiennictwu Matki Bożej Królowej Pokoju.

Kan. Zbigniew Tartak

Intencje mszy świętych OTYŃ, 15 – 22.11. 2020r.

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 15.11.2020r.
godz. 8.00 + Ryszard Jabłecki (20 rocz. śm.), + Klementyna Jabłecka

godz. 12.30 + Monika, Marcel, Zbigniew Langner

PONIEDZIAŁEK, 16.11.2020r.

godz. 18.00 + Malwina i Michał Jersz

WTOREK, 17.11. 2020r.
godz. 8.00 + Bolesław, Jadwiga Kowalonek, Maria, Kazimierz Kaczmarek

ŚRODA, 18.11.2020r.
godz. 18.00 + Janina Żabienko

CZWARTEK, 19.11. 2020r.

godz. 8.00 W int. Macieja o łaskę nawrócenia i w int. rodziców Jolanty i Jerzego

PIĄTEK, 20.11.2020r.

SOBOTA, 21.11.2020r.
godz. 11.00 + Aniela Babiarczuk

NIEDZIELA JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA – 22.11.2020r.
godz. 8.00 + Krystyna Średnicka

godz. 12.30 + Kazimierz Zawalny – int. od Stowarzyszenia Przyjaciół Otynia

Intencje mszy świętych NIEDORADZ, 15 – 22.11.2020r.

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA –  15.11.2020r.

godz. 9.30 + Jan Bulik i za zmarłych z rodziny

godz. 11.00 + Helena, Leon Żelek, Antonina, Adolf Wierszyła

PONIEDZIAŁEK, 16.11.2020r.

godz. 17.00 + Emilia, Józefa (ona), Władysław, Stanisław, Jan i ich rodzice Wieliczko

ŚRODA, 18.11.2020r.
godz.17.00 + Marianna Burchart

PIĄTEK, 20.11.2020r.
godz. 17.00  + Elżbieta Marcinkiewicz – int. od siostry z mężem i dziećmi z Zawoi

SOBOTA, 21.11.2020r.

godz. 17.00  + Henryk Olesiejuk

NIEDZIELA JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA  –  22.11.2020r.

godz. 9.30 + Stanisław, Marek Głębocki

godz. 11.00 za zmarłych z rodziny Bulik, Jędrysiak, Chacińscy, Prosuł i Kopciuch