OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 08.11.2020r. XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA
post-template-default,single,single-post,postid-52817,single-format-standard,theme-borderland,eltd-core-1.1.3,woocommerce-no-js,borderland-theme-ver-2.2,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll, vertical_menu_with_scroll,columns-3,type1,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 08.11.2020r. XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś jest XXXII niedziela zwykła.
  2. Zgodnie z aktualnymi normami sanitarnymi w kościele może przebywać 1 osoba na 15m2. Prosimy o poważne i ze zrozumieniem potraktowanie nowych wytycznych.
  3. Trwa miesiąc szczególnej modlitwy za zmarłych. Wypominkami modlimy się przez cały listopad po mszy świętej. Zapraszamy do modlitwy. Przypominamy, że papież Franciszek rozszerzył możliwość uzyskiwania odpustów za zmarłych na cały miesiąc listopad. Warunki odpustu: to stan łaski uświęcającej, nawiedzenia miejsca świętego, modlitwa za zmarłych i przyjęta Komunia święta.
  4. Jutro 9 listopada, Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej Matki kościołów Miasta i Świata.
  5. W środę 11 listopada Święto Narodowe Odzyskania Niepodległości. Modlimy się, aby dobry Bóg miał w opiece naszą ukochaną Ojczyznę i Polaków. Msze św. w tym dniu będą odprawione w Sanktuarium i w Niedoradzu o godz. 11.00. Zamówione intencje będą odprawione o godz. 11.00. Około godz. 12.00 na cmentarzu w Otyniu i w Niedoradzu przy krzyżu będzie modlitwa za zmarłych i możliwość poświęcenia pomnika nagrobnego. W Bobrownikach poświęcenie nowych nagrobków będzie w środę o godz. 10.00.
  6. W piątek odwiedzimy chorych w  Otyniu w i Bobrownikach od godz. 8.00.
  7. W piątek 13 listopada, Święto Pierwszych Męczenników Polski, patronów naszej diecezji.
  8. Dziś po mszy św. zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi w Potrzebie.
  9. Zapowiadane na dziś spotkania z rodzicami dzieci do I Komunii św. są odwołane.
  10. W przyszłą niedzielę będziemy zbierać ofiary na zakup nowego nagłośnienia do naszego Sanktuarium.
  11. W tym tygodniu wspominamy: 11.11. – św. Marcina z Tours, bpa (wsp. obow.)
  12. Bóg zapłać za ofiary składane na cele remontowe naszego Sanktuarium i potrzeby parafii. Wszystkich darczyńców i ofiarodawców polecamy opiece i wstawiennictwu Matki Bożej Królowej Pokoju.

Kan. Zbigniew Tartak

Intencje mszy świętych OTYŃ,  8 – 15.11. 2020r.

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 08.11.2020r.
godz. 8.00 + mąż Kazimierz, rodzice, teściowie i siostra Teresa

godz. 12.30 + Teresa Jańczak (3 rocz. śm.), zmarli rodzice i teściowie

PONIEDZIAŁEK, 09.11.2020r.

godz. 18.00 + siostra Benita o dar życia wiecznego

WTOREK,10.11. 2020r.
godz. 8.00 + Józef (20 rocz. śm.), Karolina i zmarłych z rodz. Matczyszyn

ŚRODA, 11.11.2020r.
godz. 11.00 W intencji ks. Marcina z okazji imienin

CZWARTEK, 12.11. 2020r.

godz. 8.00 Dziękczynna za Bernadetę i Dariusza

PIĄTEK, 13.11.2020r.
godz. 18.00  + Leonard Parecki o spokój jego duszy

SOBOTA, 14.11.2020r.
godz. 11.00 w int. ofiarodawców i dobrodziejów naszego Sanktuarium o Boże błog. i opiekę M. B. Królowej Pokoju dla nich i ich rodzin oraz o radość życia wiecznego dla zmarłych

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 15.11.2020r.
godz. 8.00 + Ryszard Jabłecki (20 rocz. śm.), + Klementyna Jabłecka

godz. 12.30 + Monika, Marcel, Zbigniew Langner

Intencje mszy świętych NIEDORADZ,  8 – 15.11. 2020r.

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA –  08.11.2020r.

godz. 9.30 + Jerzy Konik (13 rocz. śm.)

godz. 11.00 + Jan Woźniak w kolejną rocz. śmierci

PONIEDZIAŁEK, 09.11.2020r.

godz. 17.00 + Elżbieta Marcinkiewicz – int. od rodziny Mikołajczyków z Zawoi

ŚRODA, 11.11.2020r.
godz.11.00 + Maria (30 rocz. śm.) i Zygmunt Skroccy

PIĄTEK, 13.11.2020r.
godz. 17.00  + Elżbieta Marcinkiewicz – int. od cioci Lodzi z Zawoi

SOBOTA, 14.11.2020r.

godz. 17.00  o Boże błog. i zdrowie dla całej rodziny Feret i dziękczynna za szczęśliwą operację i o zdrowie dla Halinki, Ryszardy i Roberta

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA –  15.11.2020r.

godz. 9.30 + Jan Bulik i za zmarłych z rodziny

godz. 11.00 + Helena, Leon Żelek, Antonina, Adolf Wierszyła