GŁOSZENIA PARAFIALNE – 25.10.2020r. XXX NIEDZIELA ZWYKŁA
post-template-default,single,single-post,postid-52812,single-format-standard,theme-borderland,eltd-core-1.1.3,woocommerce-no-js,borderland-theme-ver-2.2,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll, vertical_menu_with_scroll,columns-3,type1,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

GŁOSZENIA PARAFIALNE – 25.10.2020r. XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy Rocznicę Poświęcenia Kościoła Własnego – Uroczystość.
  2. Trwa miesiąc modlitwy różańcowej. Zachęcamy do odmawiania różańca w czasie nabożeństwa, jak również w naszych rodzinach. Zachęcamy dzieci pierwszokomunijne i młodzież przygotowująca się do bierzmowania do modlitwy różańcowej.
  3. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. Zachęcamy wiernych do duchowego przygotowania się do uroczystości i porządkowania cmentarza oraz grobów. Przypominamy o godnym zachowaniu się w miejscach spoczynku zmarłych. Za racji pogarszającej się sytuacji epidemicznej w Polsce nasza parafia odwołuje 1 listopada msze święte na cmentarzu. W tym dniu będzie porządek mszy św. jak w niedzielę.
  4. Można pobierać kartki wypominkowe. Prosimy wpisać miejscowość, w której mają być odczytane i czytelne wypisanie imion i nazwisk osób, za które będziemy się modlić. Modlimy się za bliskich zmarłych, dobroczyńców, nauczycieli, duszpasterzy, obrońców Ojczyzny.
  5. W środę 28.10. dzień imienin ks. Biskupa Diecezjalnego Tadeusza Lityńskiego. Pamiętajmy o modlitwie i życzeniach. Wypraszajmy opiekę Pani Cierpliwie Słuchającej dla naszego Biskupa.
  6. Ks. Biskup Tadeusz Lityński udziela wszystkim wiernym przebywającym w strefie czerwonej dyspensy od udziału we mszy św. niedzielnej.
  7. Jest do nabycia w cenie 5 zł za egzemplarz nowy numer „Miłujcie się” z szeregiem ciekawych artykułów. Zachęcamy do lektury.
  8. W tym tygodniu wspominamy: 28.10 – Świętych Apostołów Szymona i Judę Tadeusza (święto).
  9. Bóg zapłać za ofiary złożone w minioną niedzielę na zakup nowego nagłośnienia do naszego Sanktuarium. Złożono w Zakęciu 240 zł, w Bobrownikach 235 zł, w Niedoradzu 580 zł i w Otyniu 1340zł.Wszystkich darczyńców i ofiarodawców polecamy opiece i wstawiennictwu Matki Bożej Królowej Pokoju. Przypominamy jednocześnie, że raz w miesiącu odprawiana jest w naszym Sanktuarium msza św. w int. Ofiarodawców oraz ich rodzin.

Kan. Zbigniew Tartak

Intencje mszy świętych OTYŃ, 25.10. – 1.11. 2020r.

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA  – 25.10.2020r.
godz. 8.00 o dary Ducha Świętego dla Anny

godz. 12.30 + Mieczysław Urbański (25 rocz. śm.), + Edward Urbański

PONIEDZIAŁEK, 26.10.2020r.

godz. 18.00 + Kazimierz Zawalny – int. od chrześnicy z rodziną

WTOREK, 27.10. 2020r.
godz. 8.00 za dusze w czyśćcu cierpiące
godz. 11.00 msza św. pogrzebowa + Marianna Barkiewicz

ŚRODA, 28.10.2020r.
godz. 18.00 ++ Tadeusz, Julita Stec, zmarłe rodzeństwo i zmarli z rodziny Steców

CZWARTEK, 29.10. 2020r.

godz. 8.00 o błog. Boże i opiekę Matki Bożej dla Sióstr Elżbietanek i ich rodzin

PIĄTEK, 30.10.2020r.
godz. 18.00  + mąż Kazimierz, rodzice, teściowie i siostra Teresa

SOBOTA, 31.10.2020r.
godz. 11.00 + ks. Bogdan Kusiak

NIEDZIELA – UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH – 01.11.2020r.
godz. 8.00 + Józefa (ona), Kazimierz Szyszko i zmarli z tej rodziny

godz. 12.30 w int. wszystkich wiernych zmarłych

Intencje mszy świętych NIEDORADZ, 25.10. – 1.11. 2020r.

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – 25.10.2020r.

godz. 9.30 ++ Rodzice: Helena i Piotr oraz + Elżbieta, Marian Anaszewscy

godz. 11.00 + Czesława (ona) Bredlak, + Adam Płodziszewski

PONIEDZIAŁEK, 26.10.2020r.

godz. 17.00 + Elżbieta Marcinkowska – int. od kuzyna z Leszna

ŚRODA, 28.10.2020r.
godz.17.00 + Zofia i Roman Boczek i zmarli z rodziny

PIĄTEK, 30.10.2020r.
godz. 17.00  + Stefania, Aleksander, Kazimierz Olszewscy i zmarli z rodziny

SOBOTA, 31.10.2020r.

godz. 17.00  + Stanisław Więcek w kolejną rocz. śmierci

NIEDZIELA – UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH – 01.11.2020r.

godz. 9.30 w int. wszystkich Parafian

godz. 11.00 za wszystkich wiernych zmarłych