OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 11.10.2020r. XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA
post-template-default,single,single-post,postid-52807,single-format-standard,theme-borderland,eltd-core-1.1.3,woocommerce-no-js,borderland-theme-ver-2.2,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll, vertical_menu_with_scroll,columns-3,type1,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 11.10.2020r. XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś jest XXVIII Niedziela zwykła, XX Dzień Papieski. Po mszy św. zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia, które jest żywym pomnikiem dla św. Jana Pawła II.
  2. Dzisiaj odbędą się spotkania z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w Niedoradzu o godz. 11.00, w Otyniu o godz. 12.30.
  3. Trwa miesiąc modlitwy różańcowej. Nabożeństwa różańcowe w Sanktuarium i w Niedoradzu będą odprawiane w dni powszednie przed mszą św., w Bobrownikach i w Zakęciu po mszy świętej, w niedzielę w Otyniu o godz. 12.00, a w Niedoradzu po mszy św. o godz. 9.30.  Zachęcamy do odmawiania różańca w czasie nabożeństwa, jak również w naszych rodzinach. Na różaniec przychodzą dzieci pierwszokomunijne i młodzież przygotowująca się do bierzmowania.
  4. W środę 14 października Dzień Edukacji Narodowej. Pamiętajmy w modlitwie o nauczycielach i wychowawcach.  W środę również rocznica wyboru Jana Pawła II na Stolicę Piotrową. Módlmy się, abyśmy byli wierni dziedzictwu, które pozostawił nam Papież – Polak oraz o obfite łaski za jego wstawiennictwem.
  5. W środę w Otyniu nauki przed chrztem świętym o godz. 19.00.
  6. W  środę na godz. 17.30 na różaniec przychodzi młodzież wszystkich grup do bierzmowania z Otynia.
  7. W dniach od 13 do 21 października trwać będzie nowenna w obronie życia dzieci nienarodzonych za wstawiennictwem św. Jana Pawła II. Zachęcamy wszystkich wiernych do modlitwy w tej intencji.
  8. W czwartek w Otyniu o godz. 19.00 spotkanie modlitewno – biblijne. Zapraszamy wszystkich pragnących pogłębić swoją więź z Bogiem i znajomość Słowa Bożego.
  9. W piątek w naszym Sanktuarium o godz. 18.00 msza św. z modlitwą o uzdrowienie.
  10. W sobotę w Otyniu spotkanie do bierzmowania dla uczniów klasy VIII i tych uczniów ze szkoły średniej, którzy nie uczestniczyli w ostatnim sobotnim spotkaniu.
  11. W sobotę w naszym Sanktuarium o godz. 18.00 odbędzie się kolejne spotkanie formacyjne dla mężczyzn. Zapraszamy panów do wspólnej modlitwy.
  12. Można już pobierać kartki wypominkowe. Prosimy wpisać miejscowość, w której mają być odczytane i czytelne wypisanie imion i nazwisk osób, za które będziemy się modlić.
  13. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona na nowe nagłośnienie do naszego Sanktuarium, a do puszek będziemy zbierali ofiary na cele misyjne Kościoła.
  14. W przyszłą niedzielę wspomnienie św. Łukasza, Ewangelisty i patrona służby zdrowia. Módlmy się, aby dobry Bóg miał w opiece wszystkich pracowników służby zdrowia, którzy z takim poświęceniem służą chorym i cierpiącym.
  15. W tym tygodniu wspominamy:  13.10 – błog. Honorata Koźmińskiego, prezb. (wsp. obow.), 15.10. – św. Teresę od Jezusa, dz. i dK (wsp. obow.), 16.10. – św. Jadwigę Śląską (wsp. obow.), 17.10. – św. Ignacego Antiocheńskiego, bpa i męcz. (wsp. obow.)
  16. Bóg zapłać za ofiary składane na cele remontowe naszego Sanktuarium. Wszystkich darczyńców i ofiarodawców polecamy opiece i wstawiennictwu Matki Bożej Królowej Pokoju. Przypominamy jednocześnie, że raz w miesiącu odprawiana jest w naszym Sanktuarium msza św. w int. Ofiarodawców oraz ich rodzin.

Kan. Zbigniew Tartak

Intencje mszy świętych OTYŃ, 11– 18.10. 2020r.

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA  – 11.10.2020r.
godz. 8.00 + Edward Bartkowski

godz. 12.30 + Bogumiła, Stanisław Marcinkowscy

PONIEDZIAŁEK, 12.10.2020r.

godz. 18.00 + Kazimierz Zawalny – int. od uczestników pogrzebu

WTOREK, 13.10. 2020r.
godz. 8.00 + Taisa Strzelczyk – int. od uczestników pogrzebu

ŚRODA, 14.10.2020r.
godz. 18.00 w int. Barbary, Aleksandra i Sylwestra o łaskę uwolnienia, przemiany serca i nawrócenia

CZWARTEK, 15.10. 2020r.

godz. 8.00 + Taisa Strzelczyk – int. od sióstr Różańcowych

PIĄTEK, 16.10.2020r.
godz. 18.00  Msza św. z modlitwą o uzdrowienie ku czci Ducha Świętego

SOBOTA, 17.10.2020r.
godz. 11.00 Dzięk. – błag. w 33 rocz. ślubu, o Boże błog., opiekę Matki Bożej oraz o zdrowie i Boże błog. dla syna

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA  – 18.10.2020r.
godz. 8.00 + Jan, Leszek Domzała – int. od córki Basi

godz. 12.30 + Eleonora Kuszyńska

Intencje mszy świętych NIEDORADZ, 11 – 18.10.2020r.

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 11.10.2020r.

godz. 9.30 ++ Marianna (21 rocz. śm.) i Franciszek Potęga

godz. 11.00 + Wacław Dybek i jego rodzice, zmarli z rodziny

PONIEDZIAŁEK, 12.10.2020r.

godz. 17.00 + Mieczysław i Wiesław Jachacy

ŚRODA, 14.10.2020r.
godz.17.00 o Boże błog., zdrowie, opiekę Matki Najświętszej dla członkiń Żywego Różańca z Róży p. Solskiej i za zmarłe Siostry z tej Róży

PIĄTEK, 16.10.2020r.
godz. 17.00  + Marta Bociańska (5 rocz. śm.), + Józef i córka Mirosława Świerkowska

SOBOTA, 17.10.2020r.

godz. 15.00 Int. dzięk. – błag. w int. Wandy i Antoniego Tarach w 50 – tą rocznicę ślubu

godz. 17.00  + Franciszka (ona), Józef Łakomy, Marianna, Franciszek Potęga

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 18.10.2020r.

godz. 9.30 ++ Aleksandra (ona), Władysław Podgórscy

godz. 11.00 ++ Wojciech, Teresa, Tadeusz Frankowscy, Łukasz Królik oraz ++ z rodz. Frankowskich, Haidt, Bojczuk