OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 27.09.2020r. XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA
post-template-default,single,single-post,postid-52801,single-format-standard,theme-borderland,eltd-core-1.1.3,woocommerce-no-js,borderland-theme-ver-2.2,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll, vertical_menu_with_scroll,columns-3,type1,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 27.09.2020r. XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś jest XXVI Niedziela zwykła.
  2. We wtorek w parafii pw. św. Michała Archanioła w Nowej Soli odpust o godz. 18.00.
  3. W czwartek rozpoczynamy październik, miesiąc modlitwy różańcowej. Nabożeństwa różańcowe w Sanktuarium i w Niedoradzu będą odprawiane w dni powszednie przed mszą św., w Bobrownikach i w Zakęciu po mszy świętej, w niedzielę w Otyniu o godz. 12.00, a w Niedoradzu po mszy św. o godz. 9.30.  Zachęcamy do odmawiania różańca w czasie nabożeństwa, jak również w naszych rodzinach.
  4. W tym tygodniu przeżywamy I czwartek, piątek i sobotę miesiąca. W czwartek w Sanktuarium adoracja Najświętszego Sakramentu w int. powołań kapłańskich i zakonnych i za kapłanów o godz. 17.00. W I piątek okazja do sakramentu pokuty w Otyniu od godz. 17.00, w Niedoradzu od godz. 16.00. Na spowiedź zapraszamy szczególnie dzieci i młodzież.
  5. Młodzież z klasy VII ze SP w Otyniu przychodzi na spowiedź św. do Sanktuarium z indeksami. Młodzież z Niedoradza z kl. VII przychodzi na spowiedź od godz. 16.00. Spotkanie do bierzmowania dla klasy VIII będzie w sobotę o godz. 11.00.
  6. W czwartek w Otyniu o godz. 19.00 spotkanie modlitewno – biblijne. Zapraszamy wszystkich pragnących pogłębić swoją więź z Bogiem i znajomość Słowa Bożego.
  7. W I piątek odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną w Otyniu od godz. 10.00, w Niedoradzu od godz. 8.00.
  8. W tym tygodniu będziemy przeżywać I sobotę miesiąca. Zapraszamy do naszego Sanktuarium na ostatnie w tym roku nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP. Program czuwania: o godz. 20.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa, o godz. 21.00  apel maryjny, katecheza maryjna i procesja z figurą Matki Bożej wokół naszego sanktuarium oraz msza św. z kazaniem na zakończenie czuwania. Prosimy mieszkańców Niedoradza o poprowadzenie modlitwy różańcowej i niesienie figury Matki Bożej.
  9. W sobotę w Otyniu o godz. 10.00 zbiórka z ministrantami.
  10. W najbliższą niedzielę będzie poświęcenie różańców dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w Niedoradzu o godz. 11.00, w Otyniu o godz. 12.30.
  11. W przyszłą niedzielę będzie zmiana tajemnic Żywego Różańca. Intencja na bieżący miesiąc: Módlmy się, aby wierni świeccy, a szczególnie kobiety, na mocy chrztu świętego, w większym stopniu byli włączani w podejmowanie odpowiedzialności za Kościół”,
  12. W tym tygodniu wspominamy:  28.09. – św. Wacława, męcz. (wsp. obow.), 29.10. – Świętych Archaniołów Michała, Rafała i Gabriela, 30.09. – św. Hieronima, dK, 1.10 – św. Teresę od Dzieciątka Jezus, dz. i dK, 2.10. – Świętych Aniołów Stróżów, 4.10. – św. Franciszka z Asyżu.
  13. Bóg zapłać za ofiary na zakup nowego nagłośnienia do naszego Sanktuarium. Złożono w Zakęciu 305 zł, w Bobrownikach 355 zł, w Niedoradzu 678,01 zł i 1 Euro i w Sanktuarium 1524,60 zł . Wszystkich darczyńców i ofiarodawców polecamy opiece i wstawiennictwu Matki Bożej Królowej Pokoju.

Kan. Zbigniew Tartak

Intencje mszy świętych OTYŃ, 27.09. – 04.10. 2020r.

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA  – 27.09.2020r.
godz. 8.00 + Marek Smolicz

godz. 12.30 + Aniela Zawalna (15 rocz. śmierci)

PONIEDZIAŁEK, 28.09.2020r.

godz. 18.00 + Andrzej Babiarczuk (6 rocz. śm.)

WTOREK, 29.09. 2020r.
godz. 8.00 w int. Michała i całej rodziny o Boże błog., opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia

ŚRODA, 30.09.2020r.
godz. 18.00 + ks. Bogdan Kusiak

CZWARTEK, 01.10. 2020r.

godz. 18.00 + Zofia Cichosz (14 rocz. śm.) i zmarli z rodziny oraz + Józef i Sonia

PIĄTEK, 02.10.2020r.
godz. 18.00  + Ryszarda (ona), Piotr, brat Stanisław, wujek Czesław i zmarli z rodziny

SOBOTA, 03.10.2020r.

godz. 11.00 Dzięk. – błag. w int. rodziny Lewczyków, o Boże błog., prowadzenie i opiekę Maryi, Królowej Pokoju

godz. 15.00 msza św. ślubna

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA  – 04.10.2020r.
godz. 8.00 + Franciszek Falbierski

godz. 12.30 + Zenon, Leokadia Brzozowscy

Intencje mszy świętych NIEDORADZ, 27.09. – 04.10. 2020r.

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 27.09.2020r.

godz. 9.30 Dzięk. – błag. o Boże błog., opiekę Matki Najświętszej dla Grażyny i Krzysztofa z okazji 40 – tej rocznicy ślubu

godz. 11.00 Dzięk. – błag. o zdrowie, potrzebne łaski dla Wioletty i Marcina z okazji 20 – tej rocz. ślubu oraz dla ich dzieci

PONIEDZIAŁEK, 28.09.2020r.

godz. 17.00 + Elżbieta Marcinkiewicz – int. od kolegów i koleżanek z rocznika

ŚRODA, 30.09.2020r.
godz.17.00 + Michał Solski z okazji imienin

PIĄTEK, 02.10.2020r.
godz. 17.00  o Boże błog., zdrowie, opiekę Matki Najświętszej dla członkiń Żywego Różańca z Róży p. Potęga i za zmarłe Siostry z tej Róży

SOBOTA, 03.10.2020r.

godz. 17.00  Dzięk. -błag., o Boże błog. dla Katarzyny i Mateusza Rucińskich o okazji 5 – tej rocznicy ślubu

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 04.10.2020r.

godz. 9.30 o Boże blog., opiekę Matki Najświętszej dla Fabiana z okazji 18 – tych urodzin

godz. 11.00 + Stanisława (ona), Mieczysław Nawrot, + Wiktoria Musiała, Anastazja, Tomasz Mazur