Ogłoszenia parafialne na XXV Niedzielę Zwykłą – 20.09.2020r.
post-template-default,single,single-post,postid-52796,single-format-standard,theme-borderland,eltd-core-1.1.3,woocommerce-no-js,borderland-theme-ver-2.2,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll, vertical_menu_with_scroll,columns-3,type1,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Ogłoszenia parafialne na XXV Niedzielę Zwykłą – 20.09.2020r.

1. Dzisiaj jest XXV Niedziela Zwykła w roku liturgicznym, Dzień Środków Społecznego Przekazu.
  2. Dziś odbędą się spotkania z rodzicami dzieci do I Komunii św. w Niedoradzu o godz. 11.00, w Sanktuarium o godz. 12.30.
  3. Zapraszamy panie na całkowicie nowy cykl warsztatów dla kobiet „Najlepsza cząstka”. Najbliższe spotkanie będzie 22 września przy naszym Sanktuarium.
  4. W środę w Otyniu o godz. 19.00 katecheza przedchrzcielna.
  5. W czwartek w Otyniu o godz. 19.00 spotkanie modlitewno – biblijne. Zapraszamy wszystkich pragnących pogłębić swoją więź z Bogiem i znajomość Słowa Bożego.
  6. W piątek w naszym Sanktuarium o godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  7. W sobotę 26 września o godz. 18.00 w naszym Sanktuarium odbędzie się spotkanie formacyjne dla mężczyzn. Hasłem przewodnim są słowa z ks. Jozuego „Jeśli chodzi o mnie i moją rodzinę, to my chcemy służyć Panu” (Joz 24, 15b) Spotkanie poprowadzi znany już nam świecki ewangelizator pan Henryk Krzosek. Spotkanie ma charakter otwarty. Zapraszamy panów.
  8.  Zapraszamy panów, którzy w przeszłości byli ministrantami, aby na nowo odkryli radość ze służby przy Ołtarzu Pańskim.
  9. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na zakup nowego nagłośnienia do naszego Sanktuarium. Po mszy św. do puszek zbieramy ofiary na utrzymanie miejsc kultu w Ziemi Świętej.
  10. W tym tygodniu wspominamy: 21.09. – św. Mateusza, Apostoła i Ewangelistę (święto); 23.09. – Św. Ojca Pio z Petralciny, prezb. (wsp. obow.)
  11. Dziękujemy za wszystkie składane ofiary na Sanktuarium. Wszystkich ofiarodawców i dobrodziejów powierzamy opiece Matki Bożej Królowej Pokoju.

kan. Zbigniew Tartak

Intencje mszy świętych OTYŃ, 20 – 27.09. 2020r.

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA  – 20.09.2020r.
godz. 8.00 + Wanda Chorościn (1 rocz. śm.)

godz. 12.30 + Maria Turkiewicz i zmarli z rodziny Powiada

PONIEDZIAŁEK, 21.09.2020r.

godz. 18.00 za zmarłe siostry, członków Wspólnoty Apostolskiej św. Elżbiety, rodziców, krewnych, dobrodziejów i dusze w czyśćcu cierpiące

WTOREK, 22.09. 2020r.
godz. 8.00 + Zygmunt Babiarczuk – int. od uczestników pogrzebu

ŚRODA, 23.09.2020r.
godz. 18.00 + Władysław i zmarli rodzice

CZWARTEK, 24.09. 2020r.

godz. 8.00 za dusze czyśćcowe

PIĄTEK, 25.09.2020r.
godz. 18.00  za dzieci: Rozalię, Błażeja, Mateusza o wsparcie i dary Ducha Świętego dla nich i o opiekę Matki Bożej Królowej Pokoju

SOBOTA, 26.09.2020r.

godz. 11.00 w int. ofiarodawców i dobrodziejów naszego Sanktuarium o Boże błog. i opiekę M. B. Królowej Pokoju dla nich i ich rodzin oraz o radość życia wiecznego dla zmarłych

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA  – 27.09.2020r.
godz. 8.00 + Marek Smolicz

godz. 12.30 + Aniela Zawalna (15 rocz. śmierci)

Intencje mszy świętych NIEDORADZ, 20 – 27.09. 2020r.

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 20.09.2020r.

godz. 9.30 O Boże błog., dary Ducha Świętego, opiekę Matki Najświętszej dla kleryka Jakuba w nowym roku akademickim – int. od Parafian

godz. 11.00 + Narcyza Rosińska – o łaskę nieba

PONIEDZIAŁEK, 21.09.2020r.

godz. 17.00 + Zbigniew Orłowski – int. od Romana z rodziną

ŚRODA, 23.09.2020r.
godz.17.00 + Zbigniew Orłowski – int. od Broni z rodziną

PIĄTEK, 25.09.2020r.
godz. 17.00  + Michał Solski

SOBOTA, 26.09.2020r.

godz. 17.00  + Emilia, Bogusław, Gizela i Stanisław oraz zmarli z rodziny

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 27.09.2020r.

godz. 9.30 Dzięk. – błag. o Boże błog., opiekę Matki Najświętszej dla Grażyny i Krzysztofa z okazji 40 – tej rocznicy ślubu

godz. 11.00 Dzięk. – błag. o zdrowie, potrzebne łaski dla Wioletty i Marcina z okazji 20 – tej rocz. ślubu oraz dla ich dzieci