Ogłoszenia Parafialne na XXI Niedzielę Zwykłą 23.08.2020
post-template-default,single,single-post,postid-52767,single-format-standard,theme-borderland,eltd-core-1.1.3,woocommerce-no-js,borderland-theme-ver-2.2,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll, vertical_menu_with_scroll,columns-3,type1,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Ogłoszenia Parafialne na XXI Niedzielę Zwykłą 23.08.2020

1. Dzisiaj XXI Niedziela zwykła.

2. 26 sierpnia obchodzimy Uroczystość NMP Częstochowskiej.

3. W niedzielę 5 września będziemy gościli w naszej parafii świeckich
ewangelizatorów ze Szczecina, Agnieszkę Zuzelską i Henryka Krzoska.
Przybliżą nam Oni ideę Kręgów Biblijnych, których celem jest bliższe
poznanie Boga i pogłębienie kontaktu z Nim przez Słowo Boże. Także
przy naszym Sanktuarium we wrześniu rozpoczną się spotkania dla
mężczyzn. Celem tych spotkań będzie kształtowanie męskiego serca na
wzór Biblijnych bohaterów jak św. Józef, Mojżesz, Dawid. Już teraz
serdecznie zapraszam, pierwsze spotkanie będzie 19 września o 18:00.

4. W dniach od 11 do 13 września przy naszym Sanktuarium odbędą się
Rekolekcje Małżeńskie krok 2.

5. Jest również propozycja i zaproszenie dla kobiet, spotkań ” Najlepsza
cząstka”, których celem jest odkrywanie swoich wartości i godności w
oparciu o Słowo Boże. Od ponad roku prowadzi je przy naszym
Sanktuarium w Fundacji Blisko Domu Agnieszka Zuzelska- świecki
ewangelizator z diecezji Szczecińsko-Kamieńskiej. Terminy już wkrótce
na stronie i fb Sanktuarium.

6. Od września rozpoczną się w parafii spotkania modlitewno-biblijne. Jest
to kontynuacja spotkań uwielbieniowych, które odbywały się w klasztorze
sióstr Elżbietanek. Będą się one odbywały w każdy czwartek o 19:00. Już
teraz zapraszamy wszystkich pragnących pogłębić swoją więź z Bogiem i
znajomość Słowa Bożego.

7. W zeszłą Niedzielę zebraliśmy ofiary na nowe nagłośnienie do naszego
Sanktuarium: w Zakęciu 212zł / w Bobrownikach 203zł / w Niedoradzu
590zł61gr /w Otyniu 1215zł i 10 euro

8. W środę o 19.00 nauka przed chrztem św.

9. Przypominamy o przestrzeganiu zasad sanitarnych związanych z
pandemią, oraz o posiadaniu maseczek ochronnych.

10. W tym tygodniu wspominamy w poniedziałek 24 sierpnia Święto Św.
Bartłomieja Apostoła, w czwartek 27 sierpnia wspomnienie Św. Moniki,
w piątek 28 sierpnia Św. Augustyna Biskupa i Doktora Kościoła, w
sobotę 29 sierpnia wspominamy męczeństwo Św. Jana Chrzciciela.

11. Całą wspólnotę i wszystkich ofiarodawców polecamy szczególnej opiece
Matki Bożej Królowej Pokoju.

Ks. Proboszcz Zbigniew Tartak

Intencje mszy świętych OTYŃ, 26.07. – 02.08. 2020r.

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA  – 26.07.2020r.
godz. 8.00 + Julianna, Henryka, Tekla i zmarli z rodziny

godz. 12.30 + Marek Smolicz

PONIEDZIAŁEK, 27.07.2020r.
godz. 18.00 + Maria, Marian Filipiak, Józef, Eugeniusz, Sławomir Filipiak, Jan Grudzień

WTOREK, 28.07. 2020r.
godz. 8.00 + Teresa i Józef Karaś, Jan Rogoziński o dar nieba oraz za dusze cierpiące w czyśćcu

ŚRODA, 29.07.2020r.
godz. 18.00 dzięk. – błag. w int. Adriany i jej rodziny o Boże błog., opiekę Opatrzności Bożej i Ducha Świętego za wstawiennictwem M. B. Królowej Pokoju

CZWARTEK, 30.07. 2020r.

godz. 8.00 + śp. ks. Bogdan Kusiak

PIĄTEK, 31.07.2020r.
godz. 18.00  w int. wynagradzającej za grzechy

SOBOTA, 01.08.2020r.

godz. 11.00 w int. dzięk. – błag. w 12 – tą rocz. zawarcia sakramentu małżeństwa Justynki i Jacka Gracz, o Boże błog. dla nich oraz ich dzieci Wiktorii i Aleksandra

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA  – 02.08.2020r.
godz. 8.00 + mąż Kazimierz, rodzice, teściowie, siostra Teresa

godz. 12.30 + Józef Marciniak, zmarli rodzice i teściowie, + Maria

Intencje mszy świętych NIEDORADZ, 26.07. – 02.08. 2020r.

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 26.07.2020r.
godz. 11.00 + Horst (20 rocz. śm.), jego rodzice, bracia i dziadkowie

ŚRODA, 29.07.2020r.
godz.17.00 + Albert Kopciuch – int. od uczestników pogrzebu

PIĄTEK, 31.07.2020r.
godz. 17.00  + Stanisława (ona) Więcek w kolejną rocznicę śmierci

SOBOTA, 01.08.2020r.

godz. 19.00  + Eugeniusz Mucha, jego rodzice i rodzeństwo oraz zmarli z rodziny Osadzińskich i za wnuka Dawida

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 02.08.2020r.
godz. 11.00 + Wiesława Rynowiecka – int. od Wandy z rodziną