Msza święta z modlitwą o uzdrowienie 20.03.2020
Msza święta z modlitwą o uzdrowienie, Otyń 20.03.2020
52485
post-template-default,single,single-post,postid-52485,single-format-standard,theme-borderland,eltd-core-1.1.3,woocommerce-no-js,borderland-theme-ver-2.2,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll, vertical_menu_with_scroll,columns-3,type1,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Msza święta z modlitwą o uzdrowienie 20.03.2020

Kochani‼️
Z troski o każdego z nas, a także w związku ze wskazaniami służb odpowiedzialnych za ochronę zdrowia w naszym kraju, uwzględniając również wskazania ks.biskupa Tadeusza Lityńskiego, ks.Zbigniew Tartak kustosz Sanktuarium Matki Bożej Królowej Pokoju w Otyniu
podjął decyzję, że zaplanowana na piątek 21 marca Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie zostanie odprawiona w terminie kwietniowym.

Gorąco zachęcamy wszystkich do trwania w tym czasie na modlitwie osobistej 🙏, lekturze duchowej 📖 i budowania relacji z Bogiem w domu, jakim jest serce ❤️ każdego z nas.
Pozdrawiamy serdecznie‼️

Brak komentarzy

Dodaj Komentarz