Oto Wielka Tajemnica Wiary i Miłości!
Niech Boże Dziecię wraz z Maryją i Józefem otaczają Was i Wasze rodziny ciepłem Bożej Miłości!
52307
post-template-default,single,single-post,postid-52307,single-format-standard,theme-borderland,eltd-core-1.1.3,woocommerce-no-js,borderland-theme-ver-2.2,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll, vertical_menu_with_scroll,columns-3,type1,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Oto Wielka Tajemnica Wiary i Miłości!

Kochani Bracia i Siostry!

 

Wraz z rozpoczęciem nowego roku liturgicznego w adwencie 2019 roku Kościół zaprasza nas, abyśmy pochylili się sercem nad „Wielką Tajemnicą Wiary” i Miłości jaką jest dla nas Eucharystia! 

 

Msza Święta to żywa obecność Boga pośród swego ludu. To serce naszej wiary, serce Kościoła!

 

Tu w sposób bardzo prosty i realny przychodzi do nas Pan Jezus, aby wyznawać nam Swoją Miłość. Przez dar Ofiary ze swego Życia, w znaku chleba i wina Pan karmi nas Chlebem Miłości, by Jego Życie było w każdym z nas. Przez dar Komunii Świętej, jednocząc się z Tobą i ze mną Pan Jezus staje się realnie obecny w tym świecie. Pragnie przez Twoje serce, Nim nakarmione, wchodzić w Twoje życie i przychodzić do Twojej rodziny, domu, miejsca pracy, nauki, odpoczynku i do każdego zagubionego serca współczesnego człowieka. Pan Jezus ufa tobie, że staniesz się miejscem uosobienia Jego Miłości, a także narzędziem Pokoju w tym świecie. Bóg bardzo Cię kocha i bardzo cię potrzebuje! 

 

Kochani Bracia i Siostry!  Jako Wasi duszpasterze szczególnie w te święta Bożego Narodzenia modlimy się za Was, błogosławimy i życzymy Wam, aby to Boże pragnienie Miłości dla świata i dla serca każdego człowieka stało się życiową misją każdego z Was! 

 

Niech Boże Dziecię wraz z Maryją i Józefem otaczają Was i Wasze rodziny ciepłem Bożej Miłości, darzą zdrowiem i ochroną przed wszelkim złem i nieszczęściem. Niech ta Boża Miłość zrodzona kiedyś w Betlejem, a dzisiaj rodząca się na każdym Eucharystycznym Ołtarzu poprowadzi Was w całym nowym roku 2020.

 

Ksiądz Proboszcz Zbigniew Tartak

Ksiądz Wikariusz Marcin Strzyżykowski

Brak komentarzy

Dodaj Komentarz