Dom w Bogu IV – spotkanie dla małżeństw
Są to spotkania, które pozwalają małżeństwom systematycznie pracować nad relacją i jednocześnie pogłębiać życie duchowe.
52063
post-template-default,single,single-post,postid-52063,single-format-standard,theme-borderland,eltd-core-1.1.3,woocommerce-no-js,borderland-theme-ver-2.2,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll, vertical_menu_with_scroll,columns-3,type1,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Dom w Bogu IV – spotkanie dla małżeństw

W odpowiedzi na kierowane do nas pytania o to, czy formacja małżeńska będzie kontynuowana w formie małżeńskiej wspólnoty formacyjno – modlitewnej rozpoczęliśmy cykl Spotkań Małżeńskich DOM W BOGU. Są to spotkania, które pozwalają małżeństwom systematycznie pracować nad relacją i jednocześnie pogłębiać życie duchowe. Spotkania mają charakter otwarty i odbywają się w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Pokoju w Otyniu.

16.00 – Rozpoczęcie
16.30 – Konferencja
17.30 – Przerwa kawowa
18.15 – Adoracja Najświętszego Sakramentu- modlitwa o miłość
19.00 – Msza święta

Brak komentarzy

Dodaj Komentarz