Rekolekcje małżeńskie 3 Krok

• Date:

Rekolekcje dla małżeństw Krok III
Edycja 2

Zapraszamy wszystkie małżeństwa, które przeżyły z nami pierwszy i drugi krok formacji na rekolekcje, które odbędą się 27-29.09.2019 r.

Spotkanie to nosi tytuł: “A oni poszli za Nim”.
W treściach konferencji zaplanowane są tematy dotyczące bliskości, komunikacji, finansów rodzinnych i trudności występujących w tych wymienionych obszarach. Spotkaniom rekolekcyjnym będzie towarzyszyło nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie, możliwość skorzystania z modlitwowy wstawienniczej oraz porady indywidualnej i wspólnej. Będzie to też czas skupienia i modlitwy.

Jeżeli z jakiś powodów nie mogli Państwo być z nami na drugim kroku to mimo wszystko zachęcamy do zapisania się na krok III.

Rekolekcje wygłosi ksiądz Zbigniew Tartak, Justyna Wojtaszewska i Wojciech Nowicki.

Za posługę muzyczną odpowiedzialny będzie zespół ewangelizacyjny Syjon
Rekolekcje odbędą się w Sanktuarium MB Królowej Pokoju w Otyniu.

Zapisy na rekolekcje:

Rekolekcje dla małżeństw Krok III edycja 2