Rekolekcje małżeńskie Krok 1 e3.
Krok I dla małżeństw to rekolekcje uzdrowienia, dotykające przestrzeni relacji, komunikacji, a także kryzysu małżeńskiego.
176
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-176,theme-borderland,eltd-core-1.1.3,woocommerce-no-js,borderland-theme-ver-2.2,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll, vertical_menu_with_scroll,columns-3,type1,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Rekolekcje małżeńskie Krok 1 e3.

Krok I dla małżeństw to rekolekcje uzdrowienia, dotykające przestrzeni relacji, komunikacji, a także kryzysu małżeńskiego. Ich celem jest umocnienie, odnowienie wzajemnych więzi, wskazanie na siłę płynącą z sakramentu.
Układ konferencji oparty jest o schemat drogi, która rozpoczyna się od spotkania dwojga ludzi i ich osobistych historii. Następnie wiedzie przez życie w sakramencie, stworzenie rodziny, wychowanie dzieci. Oto świadectwo jednej z uczestniczek:

Pracowity, trudny czas, otwierający oczy dlaczego się kłócimy. Pokazał moje błędy. Żadna terapia nie dała tyle co te rekolekcje. Bardzo dziękuję!

Date

28 października 2018

Category

Rekolekcje