Rekolekcje małżeńskie Krok 3 e2.
Każdy z kroków rekolekcji małżeńskich można uznać za przełomowy. Nie inaczej było w tym przypadku.
166
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-166,theme-borderland,eltd-core-1.1.3,woocommerce-no-js,borderland-theme-ver-2.2,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll, vertical_menu_with_scroll,columns-3,type1,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Rekolekcje małżeńskie Krok 3 e2.

Każdy z kroków rekolekcji małżeńskich można uznać za przełomowy. Nie inaczej było w tym przypadku. Jako nowość było zaproszenie gościa specjalnego, Wojciecha Nowickiego, który w swoich konferencjach dotyczących finansów mówił w jaki sposób zarządzać pieniędzy zgodnie z zasadami Pisma Świętego. Oto świadectwa uczestników:

“Fajnie, że była poruszona kwestia finansów i dziesięciny, często jest to temat tabu w dzisiejszym świecie. Mi i mężowi życie pokazało, że jak zastosowaliśmy się do “wytycznych” z Biblii na temat dziesięciny, to wiele problemów udało nam się rozwiązać i że Bóg nie ma umiaru w hojności.”

 

“Bóg dał mi tę łaskę, że uświadomiłam sobie, że aby całość była zdrowa, to każda z jej części musi być uporządkowana. Oby więcej takich rekolekcji, bo nie ma człowieka, któremu nie jest to potrzebne.”

Date

29 września 2019

Category

Rekolekcje