1. Dzisiaj przeżywamy XXIV niedzielę zwykłą.

2.  W najbliższą sobotę w Otyniu odbędą się zapisy do bierzmowania dla uczniów z klas 7 szkoły podstawowej i II gimnazjum. Zapraszamy młodzież wraz z rodzicami na mszę świętą na godz. 11.00.

3. Zapraszamy na nauki przed chrztem św. w poniedziałek i w czwartek o  godz. 18.30 kawiarence parafialnej.

4. Spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnymi będzie w niedzielę 24 września w Otyniu o godz. 12.30 i w Niedoradzu o godz. 11.00.

5. Najbliższa niedziela w naszej diecezji będzie poświęcona tematyce synodu diecezjalnego, którego celem jest ożywienie życia religijnego.

6. W niedzielę 24.09 w naszej parafii będzie gościć figura Matki Bożej Fatimskiej poświęconej przez papieża Franciszka z okazji 100 – lecia Objawień Fatimskich.

Program czuwania:

Godz. 17.00 - przywitanie figury Matki Bożej Fatimskiej i modlitwa różańcowa.

Godz. 18.00 - msza święta w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi. Po mszy św. możliwość przyjęcia szkaplerza oraz ofiarowania Matce Bożej swojej róży na znak dziękczynienia lub prośby

Godz. 19.00 - adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z modlitwą różańcową

Godz. 21.00 - Apel Maryjny i procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej  wokół kościoła

7. W dniach od 20 do 22.10 w naszym Sanktuarium będą rekolekcje pod hasłem „Pan jest wiekuistą skałą” (Iz 26,4). Rekolekcje te są przeznaczone dla osób żyjących w separacji, będących po rozwodzie lub pozostawionych przez współ

9. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na remont i ogrzewanie Sanktuarium. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!

10. Po mszy św. zbiórka do puszek na KUL i Instytut Filozoficzno – Teologiczny im. E. Stein w Zielonej Górze.

11. Zapraszamy na kurs przedmałżeński do parafii pw. Św. Józefa Rzemieślnika w Nowej Soli. Termin kursu 24 – 30.09. br.

12. Zarząd Koła Związku Sybiraków w Nowej Soli zaprasza na mszę św. w int. Sybiraków i ich rodzin. Msza św. będzie odprawiona 18. 09. w poniedziałek w kościele pw. Św. Barbary w Nowej Soli o godz. 10.30.

13. Zapraszamy do nabywania kalendarzy na przyszły rok.

14. Tradycyjnie zapraszamy na Pieszą Pielgrzymkę z Otynia do Klenicy. Pielgrzymka wyruszy w sobotę 7 października. Zapisy na pielgrzymkę
w zakrystii, koszt 15 zł.

15. Zapraszamy na spotkanie scholi w sobotę o godz. 15.00.

16. Dnia 23.09. będziemy gościć w naszym Sanktuarium Pieszą Pielgrzymkę
z parafii pw. Podwyższenia Krzyża św. z Zielonej Góry.

17. Spotkanie członków Stowarzyszenia Przyjaciół Sanktuarium Maryjnego będzie we wtorek po Mszy Świętej w Otyniu.

18. Bóg zapłać za ofiarowane ciasta na rekolekcje w czerwcu i we wrześniu.
Z ofiar składanych za ciasto uzbieraliśmy 3650zł na ogrzewanie Sanktuarium.

19. W piątek 22 września o godzinie 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w Sanktuarium w Otyniu. Po Mszy Świętej droga krzyżowa w intencji wynagradzającej. Serdecznie zapraszamy.

Real time web analytics, Heat map tracking