OGŁOSZENIA PARAFIALNE III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 07.03.2021r.
post-template-default,single,single-post,postid-52877,single-format-standard,theme-borderland,eltd-core-1.1.3,woocommerce-no-js,borderland-theme-ver-2.2,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll, vertical_menu_with_scroll,columns-3,type1,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

OGŁOSZENIA PARAFIALNE III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 07.03.2021r.

1. Dziś jest III Niedziela Wielkiego Postu, zbawiennego czasu pokuty i nawrócenia.
  2. Dziś zmiana tajemnic Żywego Różańca. Intencja na marzec: „Módlmy się o to, abyśmy przeżywali sakrament pokuty z odnowioną głębią, żeby cieszyć się nieskończonym miłosierdziem Bożym”.
  3. Dzisiaj rozpoczynamy  w naszej parafii rekolekcje wielkopostne, które będą miały formę spotkań biblijno-ewangelizacyjnych. Spotkania poprowadzą świeccy ewangelizatorzy z Centrum Ewangelizacji Diecezji Szczecińsko-Kamińskiej Henryk Krzosek oraz Agnieszka Zuzelska. Głównym tematem spotkań będzie: Co Bóg mówi dziś do swego Kościoła? Pokochaj Słowo Boże! Plan rekolekcji: dziś nauki na wszystkich mszach św. Od poniedziałku do środy msze św.:  w Zakęciu i w Bobrownikach – godz. 16.30; w Sanktuarium –  godz. 9.00 i 18.00; w Niedoradzu –  godz. 10.30 i 18.00.
  4. Spowiedź św. będzie w środę: w Sanktuarium w godz. 8.30 – 9.00, w Niedoradzu g. 10.00 – 10.30; w Zakęciu i w Bobrownikach – godz. 16.00 – 16.30, w Sanktuarium i w Niedoradzu g. 17.00 – 18.00
  5. Serdecznie zapraszamy do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w Sanktuarium o godz. 16.00, w Niedoradzu o godz. 17.00. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w Otyniu i w Niedoradzu w piątki pół godziny przed mszą św., w Bobrownikach i w Zakęciu w dni powszednie po mszy św. Za udział w nabożeństwach pasyjnych Kościół przypisał łaskę odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami.
  6. W czwartek w Sanktuarium o godz. 19.00 będzie spotkanie uwielbieniowo – formacyjne dla wszystkich chcących pogłębić swoją  znajomość Pisma św. i więź z Panem Bogiem.
  7. W czwartek rozpoczynamy nowennę do św. Józefa Oblubieńca przed liturgicznym wspomnieniem.
  8. W piątek o godz. 17.30 w Sanktuarium będzie spotkanie do bierzmowania dla młodzieży z klas VII.  Spotkanie w Niedoradzu dla młodzieży z klas VII I VIII również w piątek o godz. 16.30.
  9. W sobotę o godz. 10.00 zbiórka z ministrantami.
  10. W sobotę rocznica wyboru papieża Franciszka na Stolicę Piotrową. Módlmy się za Namiestnika Chrystusa na ziemi.
  11. Dziś rozpoczynają się Rekolekcje diecezjalne transmitowane na antenie TVP Gorzów Wielkopolski, które w gorzowskiej katedrze poprowadzi ks. prof. Paweł Bortkiewicz TChr.
  12. W przyszłą niedzielę odbędą się spotkania z rodzicami dzieci do I Komunii św. w Niedoradzu o godz. 11.00 i w Sanktuarium o godz. 12.30.
  13. Wzorem lat ubiegłych prosimy Rodziców młodzieży przygotowującej się do bierzmowania z klas VIII o przygotowanie dekoracji na Wielki Tydzień i Święta Wielkanocne w Niedoradzu i w Sanktuarium.
  14. W przyszłą niedzielę w Niedoradzu w czasie Gorzkich Żali zbiórka na kwiaty do Bożego Grobu.
  15. 26 marca o godz. 20.00. wyruszy z Zielonej Góry z parafii pw. Miłosierdzia Bożego do naszego Sanktuarium Ekstremalna Droga Krzyżowa pod hasłem „Rewolucja pięknych ludzi”.
  16. Bóg zapłać za składane ofiary na zakup nowego nagłośnienia, za ofiary na Seminarium Duchowne i potrzeby naszej parafii. Wszystkich Darczyńców i Ofiarodawców polecamy opiece i wstawiennictwu Matki Bożej Królowej Pokoju ofiarując w ich intencji codzienną modlitwę i comiesięczną mszę świętą.
    Ks. Proboszcz kan.  Zbigniew Tartak
Intencje mszy świętych 7 – 14.03.2021r.

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 07.03.2021r.
godz. 8.00 + rodzice: Mirosław i Anna Nenycz oraz zmarłych członków rodziny
godz. 12.30 + Marian Wysoczański (1 rocz. śm.)

PONIEDZIAŁEK, 08.03.2021r., REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE
godz. 9.00

godz. 18.00 w int. dziękczynnej za dzieci, z prośbą o błog. Boże i opiekę Matki Bożej oraz o łaskę zdrowia

WTOREK, 09.03. 2021r., REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE
godz. 18.00 + Jadwiga Zachwieja (10 rocz. śm.) – int. od rodziny

ŚRODA, 10.03.2021r., REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE
godz. 9.00
godz. 18.00 + Ewa Poźniak – o radość wieczną od rodziny Rynkiewiczów z Jeleniej Góry

CZWARTEK,  11.03. 2021r.

godz. 8.00

PIĄTEK, 12.03.2021r.
godz. 18.00 + Franciszek, Katarzyna i mąż Bolesław

SOBOTA, 13.03.2021r.
godz. 11.00 w int. Róży M. B. Królowej Pokoju o zdrowie i błog. Boże

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 14.03.2021r.
godz. 8.00 + Antoś Grzesiak
godz. 12.30 + Jan Ptak – od cioci Marii Grodzkiej z rodziną

Intencje mszy świętych NIEDORADZ, 7 – 14.03.2021r.

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 07.03.2021r.
godz. 9.30 + Mieczysław Jabłecki
godz. 11.00 o Boże błog., opiekę Matki Najświętszej dla Justyny i Krzysztofa i o szczęśliwe rozwiązanie dla Justyny

PONIEDZIAŁEK, 08.03.2021r., REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE
godz. 10.30 + Janina Szczygieł o łaskę nieba
godz. 18.00

WTOREK, 09.03.2021r. REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE
godz. 10.30
godz. 18.00 + Stanisława (ona), Marian Marciniak

ŚRODA, 10.03.2021r. REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE
godz. 10.30
godz. 18.00 + Ryszard Więcek – int. od uczestników pogrzebu

PIĄTEK, 12.03.2021r.
godz. 17.00

SOBOTA, 13.03.2021r.
godz. 17.00 + Józefa (ona), Wojciech Dzieszkiewicz, ++ Aniela Gruber, Łucja Sawicz

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 14.03.2021r.
godz. 9.30 + Helena, Edward Orłowscy
godz. 11.00 + Barbara Witkowska (4 rocz. śm.), Wiesław, Bronisława (ona), Władysław