OGŁOSZENIA PARAFIALNE V NIEDZIELA ZWYKŁA, 07.02.2021r.
post-template-default,single,single-post,postid-52855,single-format-standard,theme-borderland,eltd-core-1.1.3,woocommerce-no-js,borderland-theme-ver-2.2,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll, vertical_menu_with_scroll,columns-3,type1,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

OGŁOSZENIA PARAFIALNE V NIEDZIELA ZWYKŁA, 07.02.2021r.

1. Dziś jest V Niedziela zwykła, adoracyjna.
  2. Dzisiaj po mszy św. zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów.
  3. Dziś  odbędą się spotkania z rodzicami dzieci do I Komunii św. z poświęceniem świec w Niedoradzu o godz. 11.00 i w Sanktuarium o godz. 12.30.
  4. W środę w Otyniu o godz. 19.00 nauki przed chrztem świętym.
  5. W czwartek wspomnienie liturgiczne NMP z Lourdes –  Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy w tym dniu na Eucharystię i modlitwy za chorych w Niedoradzu o godz. 17.00 i w Sanktuarium o godz. 18.00. Mieszkańców Zakęcia i Bobrownik zapraszamy na modlitwę do Sanktuarium. Dostosowując się do zaleceń sanitarno-epidemiologicznych, zachęcamy do indywidualnego przyjmowanie sakramentu chorych z zachowanie zasad bezpieczeństwa, a nie jak to było do tej pory zbiorowo w czasie mszy świętej. Przez cały miesiąc luty będzie możliwości indywidualnego przyjęcia sakramentu chorych w kościele na prośbę osoby chorej.
  6. W czwartek w Sanktuarium o godz. 19.00 będzie spotkanie uwielbieniowo – formacyjne dla wszystkich chcących pogłębić swoją  znajomość Pisma św. i więź z Panem Bogiem.
  7. W  piątek w Sanktuarium adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.
  8. W sobotę w Sanktuarium o godz. 10.00 adoracja Najświętszego Sakramentu oraz zbiórka z ministrantami.
  9. Powracamy do spotkań z młodzieżą przygotowującą się do sakramentu bierzmowania. Najbliższe spotkanie dla młodzieży z klas VIII i I szkół średnich w sobotę w Sanktuarium o godz. 11.00. Wszystkich obowiązują maseczki i zachowanie bezpiecznej odległości.
  10. W sobotę 13 lutego o godz. 18.00 w Sanktuarium będzie kolejne spotkanie formacyjne dla mężczyzn z cyklu „Ponad Przeciętność”. Serdecznie zapraszamy.
  11. Przypominamy wiernych o obowiązku zakrywania ust i nosa oraz o zachowaniu bezpiecznej odległości od siebie w naszych świątyniach.
  12. W tym tygodniu wspominamy: 10.02. – św. Scholastykę, dz.; 11.02. – NMP z Lourdes.
  13. Bóg zapłać za ofiary składane na cele remontowe naszego Sanktuarium, na zakup nowego nagłośnienia, za ofiary na Seminarium Duchowne i potrzeby naszej parafii. Wszystkich Darczyńców i Ofiarodawców polecamy opiece i wstawiennictwu Matki Bożej Królowej Pokoju ofiarując w ich intencji codzienną modlitwę i comiesięczną mszę świętą.

kan.  Zbigniew Tartak
Intencje mszy świętych 7 – 14.02.2021r.

V NIEDZIELA ZWYKŁA – 07.02.2021r.
godz. 8.00 + Maria Gołąb
godz. 12.30 W int. żony Beni, dzieci, wnuka o błog. Boże, opiekę Matki Bożej oraz o łaskę powrotu do zdrowia dla Dariusza

PONIEDZIAŁEK, 08.02.2021r.

godz. 18.00 o królowanie Chrystusa Króla w rodzinie Franciszka, Antoniny oraz wszystkich rodzinach naszej parafii

WTOREK, 09.02. 2021r.
godz.8.00 dzięk. – błag. w intencji rodziny Czaplickich

ŚRODA, 10.02.2021r.
godz. 18.00 w int. ofiarodawców i dobrodziejów naszego Sanktuarium o Boże błog. i opiekę M. B. Królowej Pokoju dla nich i ich rodzin oraz o radość życia wiecznego dla zmarłych

CZWARTEK,  11.02. 2021r., NMP Z LOURDES, ŚWIATOWY DZIEŃ CHOREGO

godz. 18.00 ++ mąż Kazimierz, rodzice, teściowie i siostra Teresa

PIĄTEK, 12.02.2021r.
godz. 18.00 ++ rodzice: Anna i Tadeusz Stec

SOBOTA, 13.02.2021r.
godz. 11.00 + Aleksander i zmarli z rodziny

VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 14.02.2021r.
godz. 8.00 + Bogumiła (ona), Stanisław Marcinkowscy
godz. 12.30 ++ Jan Bilski, Franciszka (ona), siostra Barbara

Intencje mszy świętych NIEDORADZ, 7 – 14.02.2021r.

V NIEDZIELA ZWYKŁA, 07.02.2021r.
godz. 9.30 ++ Emilia i Bogusław i ich rodzice
godz. 11.00 o Boże błog., opiekę Matki Najświętszej dla wnucząt Marzenki i Franciszka – int. od dziadka Michała

PONIEDZIAŁEK, 08.02.2021r.

godz. 17.00  + Antoni Wasiak – int. od uczestników pogrzebu

ŚRODA, 10.02.2021r.
godz. 14.30 msza św. pogrzebowa śp. + Ryszard Więcek
godz. 17.00 + Teresa Glinka – int. od uczestników pogrzebu

CZWARTEK, 11.02.2021r., NMP Z LOURDES, ŚWIATOWY DZIEŃ CHOREGO

PIĄTEK, 12.02.2021r.

SOBOTA, 13.02.2021r.

VI NIEDZIELA ZWYKŁA, 14.02.2021r.
godz. 9.30 + Mirosława Wołowiecka i ++ z rodz. Wołowieckich i Sergun
godz. 11.00 + Rozalia, Walenty, Jan Janik, Maria, Alojzy Brzeń