OGŁOSZENIA PARAFIALNE II NIEDZIELA ZWYKŁA, 17.01.2021r.
post-template-default,single,single-post,postid-52846,single-format-standard,theme-borderland,eltd-core-1.1.3,woocommerce-no-js,borderland-theme-ver-2.2,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll, vertical_menu_with_scroll,columns-3,type1,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

OGŁOSZENIA PARAFIALNE II NIEDZIELA ZWYKŁA, 17.01.2021r.

1. Dziś jest II Niedziela zwykła w roku liturgicznym.
  2. W przyszłą niedzielę Kościół powszechny będzie celebrował już po raz drugi Niedzielę Słowa Bożego.
  3. W najbliższą niedzielę zbiórka do puszek dla poszkodowanych w wyniku trzęsienia ziemi w Chorwacji.
  4. W poniedziałek 18 stycznia rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan
  5. W czwartek  21 stycznia obchodzimy Dzień Babci, a w piątek 22 stycznia Dzień Dziadka.
  6. W piątek 22 stycznia mija 35 rocznica śmierci Sługi Bożego Biskupa Wilhelma Pluty. Pamiętajmy o modlitwie o rychłą beatyfikację Bpa W. Pluty.
  7. W czwartek w Sanktuarium o godz. 19.00 będzie spotkanie uwielbieniowo – formacyjne dla wszystkich chcących pogłębić swoją  znajomość Pisma św. i więź z Panem Bogiem.
  8. Z racji pandemii „Kolęda” odbywa się według wskazań ks. Biskupa Tadeusza Lityńskiego. Zapraszamy do naszych kościołów mieszkańców poszczególnych ulic i miejscowości, aby wspólnie modlić się o Boże błogosławieństwo dla naszych rodzin. Przy tej okazji będzie można złożyć ofiarę na „Seminarium Duchowne” i „Na Potrzeby Parafii”
  9. Plan kolędy na bieżący tydzień:
    18 stycznia (poniedziałek) – Niedoradz  o godz. 17.00 – ulice: Makowa, Ogrodowa, Sienkiewicza, Makuszyńskiego, Tuwima, Brzechwy
    19 stycznia (wtorek) – Bobrowniki o godz. 17.00  –  ulice Klonowa, Akacjowa, Ogrodowa, Polna, Wiśniowa, Przyszłości, Osiedlowa, Lipowa, Leśna, Nowa
    20 stycznia (środa) – Niedoradz o godz. 17.00 ulice: Kopernika, Krasickiego, Piaskowa, Drzewna, Krótka
    21 stycznia (czwartek) – Zakęcie o godz. 17.00 – numery 46 – 74
    – 22 stycznia (piątek) Niedoradz o godz. 17.00 – ul. Akacjowa, Sosnowa, Zaułek, Dworcowa, Słoneczna, Wiśniowa, Reja, Kwiatowa. Istnieje możliwość krótkiej indywidualnej wizyty duszpasterskiej na wyraźne zaproszenie przez wiernych w szczególnych przypadkach, takich jak błogosławieństwo nowego mieszkania czy odwiedziny osoby chorej, niepełnosprawnej. Msza św. i spotkanie kolędowe w Bobrownikach we wtorek o godz. 17.00  i w Zakęciu w czwartek o godz. 17.00.
  10. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na zakup nowego nagłośnienia do naszego Sanktuarium. W 2020r. na ten cel zebraliśmy kwotę 22.201,17zł. Bóg zapłać!
  11. Dziś odbędą się spotkania z rodzicami dzieci do I Komunii św. w Niedoradzu o godz. 11.00 i w Sanktuarium o godz. 12.30.
  12. W parafii pw. św. Antoniego w Nowej Soli w dniach 5 – 7 lutego br odbywać się będą nauki przedmałżeńskie. Szczegóły i zapisy przez stronę parafii św. Antoniego w Nowej Soli. Ilość miejsc jest ograniczona.
  13. Przypominamy wiernych o obowiązku zakrywania ust i nosa oraz o zachowaniu bezpiecznej odległości od siebie w naszych świątyniach.
  14. W tym tygodniu wspominamy: 19.01. – św. Józefa Sebastiana Pelczara, bpa; 21.01 – św. Agnieszkę, dz. i męcz.
  15. Bóg zapłać za ofiary złożone na cele remontowe naszego Sanktuarium, na zakup nowego nagłośnienia, za ofiary na Seminarium Duchowne i potrzeby naszej parafii. Wszystkich Darczyńców i Ofiarodawców polecamy opiece i wstawiennictwu Matki Bożej Królowej Pokoju ofiarując w ich intencji codzienną modlitwę i comiesięczną mszę świętą.

Ks. Proboszcz kan.  Zbigniew Tartak
Intencje mszy świętych 17 – 24.01. 2021r.

II NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.01.2021r.
godz. 8.00 w int. wynagradzającej za grzechy w rodzinach, od uwolnienie od skutków tych grzechów i wszelkiego zła, a także o łaskę uzdrowienia
godz. 12.30 ++ Rodzice: Andrzej i Maria i + siostra Weronika

PONIEDZIAŁEK, 18.01.2021r.

godz. 18.00 w int. wynagradzającej za grzechy w rodzinach, od uwolnienie od skutków tych grzechów i wszelkiego zła, a także o łaskę uzdrowienia

WTOREK, 19.01. 2021r.
godz. 8.00 ++ Jadwiga, Jan Skrzypczyńscy, Julian i Anna Michalscy w kolejną rocznicę śmierci

ŚRODA, 20.01.2021r.
godz. 18.00 + Marian Gmurkowski – int. od członków Klubu Seniora przy PZC

CZWARTEK,  21.01. 2021r.

godz. 8.00 Dzięk. – błag. z okazji rocznicy ślubu Patryka i Anny oraz Elżbiety i Piotra z prośbą o potrzebne łaski dla nich i ich dzieci

PIĄTEK, 22.01.2021r.

SOBOTA, 23.01.2021r.
godz. 11.00 + Klementyna Jabłecka, +zmarli rodzice: Wiktoria i Stanisław Stańczak

III NIEDZIELA ZWYKŁA – 24.01.2021r.
godz. 8.00 + Stanisława, Maria, Ludwik Petela
godz. 12.30 + Marian Gmurkowski – int. od żony i dzieci

Intencje mszy świętych NIEDORADZ, 17 – 24.01. 2021r.

II NIEDZIELA ZWYKŁA, 17.01.2021r.
godz. 9.30 ++ Franciszek (40 rocz. śm.) oraz Marianna Paź
godz. 11.00 ++ Janina, Adam, Zbigniew, Maria Prosuł

PONIEDZIAŁEK, 18.01.2021r.

ŚRODA, 20.01.2021r.
godz. 17.00 + Teresa Glinka – int. od Żywego Różańca p. Solskiej

PIĄTEK, 22.01.2021r.
godz. 17.00  + Antoni Wasiak  o łaskę przebaczenia grzechów i wieczne zbawienie – int. od brata bliźniaka z rodziną

SOBOTA, 23.01.2021r.
godz. 17.00 + Bogdan Chorąży

III NIEDZIELA ZWYKŁA, 24.01.2021r.
godz. 9.30 ++ Janina (25 rocz. śm.) oraz Czesław Tarach, Marianna, Stanisław Majewscy i zmarli z rodziny
godz. 11.00 + Stanisław Buchwald w kolejną rocz. śmierci