OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 22.11.2020r. NIEDZIELA CHRYSTUSA KRÓLA
post-template-default,single,single-post,postid-52822,single-format-standard,theme-borderland,eltd-core-1.1.3,woocommerce-no-js,borderland-theme-ver-2.2,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll, vertical_menu_with_scroll,columns-3,type1,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 22.11.2020r. NIEDZIELA CHRYSTUSA KRÓLA

1. Dziś przeżywamy Niedzielę Chrystusa Króla, która jest ostatnią niedzielą w roku liturgicznym. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Adwent, radosny czas oczekiwania na przyjście Chrystusa Pana.
  2. Dziś jest święto patronalne naszego Seminarium Duchownego, Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Taca jest przeznaczona na utrzymanie naszego Seminarium Duchownego.
  3. Dzisiaj za publiczne odmówienie aktu poświęcenia rodzaju ludzkiego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa można uzyskać łaskę odpustu.
  4. W środę w Otyniu o godz. 19.00 będzie katecheza przedchrzcielna.
  5. Trwa miesiąc szczególnej modlitwy za zmarłych. Wypominkami modlimy się do końca listopada po mszy świętej. Zapraszamy do modlitwy. Przypominamy, że papież Franciszek rozszerzył możliwość uzyskiwania odpustów za zmarłych na cały miesiąc listopad.
  6. Mimo trudnego czasu pandemii zachęcamy wiernych do udziału we mszy św. w niedzielę lub w tygodniu, gdy w kościele jest mniejsza liczba osób. W świątyni zachowujemy obowiązujące środki sanitarne tj. zachowanie bezpiecznej odległości od siebie, maseczki na twarzy, dezynfekcja rąk.
  7. Dziękujemy za ofiary złożone w minioną niedzielę na zakup nowego nagłośnienia do naszego Sanktuarium. Złożono: w Zakęciu 141zł, w Bobrownikach 225zł, w Niedoradzu 468zł i w Otyniu 945zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  8. W tym tygodniu wspominamy:  24.11. – Świętych męczenników Andrzeja Dung – Lac, prezb.  i Towarzyszy, prezb. (wsp. obow.)
  9. Bóg zapłać za ofiary składane na cele remontowe naszego Sanktuarium i potrzeby parafii. Wszystkich darczyńców i ofiarodawców polecamy opiece Matki Bożej Królowej Pokoju.

Kan. Zbigniew Tartak

Intencje mszy świętych OTYŃ, 22 – 29.11. 2020r.

NIEDZIELA JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA – 22.11.2020r.
godz. 8.00 + Krystyna Średnicka

godz. 12.30 + Kazimierz Zawalny – int. od Stowarzyszenia Przyjaciół Otynia

PONIEDZIAŁEK, 23.11.2020r.

godz. 18.00 + Krystyna Szulewska – int. od uczestników pogrzebu

WTOREK, 24.11. 2020r.
godz. 8.00 w int. Ani o wszelkie potrzebne łaski, Boże błog. i opiekę Maryi

ŚRODA, 25.11.2020r.
godz. 18.00 W int. wynagradzająco – dziękczynnej z prośbą o przemianę serc w rodzinie za przyczyną Maryi Królowej Pokoju

CZWARTEK, 26.11. 2020r.

godz. 8.00 int. dziękczynna w 50 rocz. urodzin Pawła, z prośbą o opiekę M. B. Królowej Pokoju na każdy kolejny dzień

PIĄTEK, 27.11.2020r.
godz. 18.00  + Helena, Andrzej Głuchowscy i zmarli z rodziny

SOBOTA, 28.11.2020r.
godz. 11.00 w int. Amelii o Boże błog. i opiekę M. B. Królowej Pokoju

I NIEDZIELA ADWENTU – 29.11.2020r.
godz. 8.00 + Bronisława (ona), Józef Mieszkowicz i ich zmarli rodzice

godz. 12.30 + ks. Bogdana Kusiak

Intencje mszy świętych NIEDORADZ, 22 – 29.11. 2020r.

NIEDZIELA JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA  –  22.11.2020r.
godz. 9.30 + Stanisław, Marek Głębocki
godz. 11.00 za zmarłych z rodziny Bulik, Jędrysiak, Chacińscy, Prosuł i Kopciuch

PONIEDZIAŁEK, 23.11.2020r.

godz. 17.00 + Jan i Romuald Średniccy

ŚRODA, 25.11.2020r.
godz.17.00 + Elżbieta Marcinkiewicz – int. od chrzestnicy Klaudii mężem i dziećmi z Zawoi

PIĄTEK, 27.11.2020r.
godz. 17.00  + Zbigniew Orłowski – int. od siostry Lucyny

SOBOTA, 28.11.2020r.

godz. 17.00  + Kazimierz Dąbek – int. od uczestników pogrzebu

I NIEDZIELA ADWENTU  –  29.11.2020r.
godz. 9.30 + Joanna, Władysław, Jerzy Konik, Marianna, Franciszek Potęga
godz. 11.00 + Stanisław Olszewski