OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 27.09.2020r. XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA
post-template-default,single,single-post,postid-52803,single-format-standard,theme-borderland,eltd-core-1.1.3,woocommerce-no-js,borderland-theme-ver-2.2,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll, vertical_menu_with_scroll,columns-3,type1,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 27.09.2020r. XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś jest XXVII Niedziela zwykła.
  2. Dzisiaj będzie poświęcenie różańców dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w Niedoradzu o godz. 11.00, w Otyniu o godz. 12.30.
  3. Dziś zmiana tajemnic Żywego Różańca. Intencja na bieżący miesiąc:Módlmy się, aby wierni świeccy, a szczególnie kobiety, na mocy chrztu świętego, w większym stopniu byli włączani w podejmowanie odpowiedzialności za Kościół”.
  4. Rozpoczęliśmy miesiąc modlitwy różańcowej. Nabożeństwa różańcowe w Sanktuarium i w Niedoradzu będą odprawiane w dni powszednie przed mszą św., w Bobrownikach i w Zakęciu po mszy świętej, w niedzielę w Otyniu o godz. 12.00, a w Niedoradzu po mszy św. o godz. 9.30.  Zachęcamy do odmawiania różańca w czasie nabożeństwa, jak również w naszych rodzinach. Na różaniec przychodzą dzieci pierwszokomunijne i młodzież przygotowująca się do bierzmowania.
  5. Spotkanie do bierzmowania dla młodzieży z klasy I szkoły ponadpodstawowej będzie w najbliższą sobotę o godz. 11.00. Obecność obowiązkowa.
  6. W czwartek w Otyniu o godz. 19.00 spotkanie modlitewno – biblijne. Zapraszamy wszystkich pragnących pogłębić swoją więź z Bogiem i znajomość Słowa Bożego.
  7. W przyszłą niedzielę Dzień Papieski, zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  8. Można już pobierać kartki wypominkowe. Prosimy wpisać miejscowość, w której mają być odczytane i czytelne wypisanie imion i nazwisk osób, za które będziemy się modlić.
  9. W tym tygodniu wspominamy:  5.10 – św. Faustynę Kowalską dz. (wsp. obow.), 7.10. – NMP Różańcową.
  10. Bóg zapłać za ofiary składane na cele remontowe naszego Sanktuarium. Wszystkich darczyńców i ofiarodawców polecamy opiece i wstawiennictwu Matki Bożej Królowej Pokoju. Przypominamy jednocześnie, że raz w miesiącu odprawiana jest w naszym Sanktuarium msza św. w int. Ofiarodawców oraz ich rodzin.

Kan. Zbigniew Tartak

Intencje mszy świętych OTYŃ, 04 – 11.10. 2020r.

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA  – 04.10.2020r.
godz. 8.00 + Franciszek Falbierski

godz. 12.30 + Zenon, Leokadia Brzozowscy

PONIEDZIAŁEK, 05.10.2020r.

godz. 18.00 + Nella i Eugeniusz Skotniccy

WTOREK, 06.10. 2020r.
godz. 8.00 ++ Czesław Bredlak, Adam Płodziszewski

ŚRODA, 07.10.2020r.
godz. 18.00 w int. członkiń Róży Matki Bożej Nieustającej Pomocy

CZWARTEK, 08.10. 2020r.

godz. 18.00 o radość życia wiecznego dla siostry Teresy

PIĄTEK, 09.10.2020r.
godz. 18.00  w int. o uwolnienie od zła, przemianę serca, Boże błog. i opiekę Matki Bożej w rodzinie

SOBOTA, 10.10.2020r.

godz. 11.00 ++ Irena i Wacław Przepióra, Elżbieta Kukolj, Lesław Konopnicki

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA  – 11.10.2020r.
godz. 8.00 + Edward Bartkowski

godz. 12.30 + Bogumiła, Stanisław Marcinkowscy

Intencje mszy świętych NIEDORADZ, 04 – 11.10. 2020r.

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 04.10.2020r.

godz. 9.30 o Boże błog., opiekę Matki Najświętszej dla Fabiana z okazji 18 – tych urodzin

godz. 11.00 + Stanisława (ona), Mieczysław Nawrot, + Wiktoria Musiała, Anastazja, Tomasz Mazur

PONIEDZIAŁEK, 05.10.2020r.

godz. 17.00 o Boże błog. dla naszej Ojczyzny, Radia Maryja i Telewizji Trwam

ŚRODA, 07.10.2020r.
godz.17.00 + Marianna i Franciszek Potęga

PIĄTEK, 09.10.2020r.
godz. 17.00  Franciszek, Marianna, Stanisław, Józefa (ona) Paź, Stefania Suchodolska

SOBOTA, 10.10.2020r.

godz. 17.00  ++ Emilia, Roman, Stanisław Zakrzewscy, Kazimiera Lemke, Zdzisław Chobrzyński, Józefa (ona), Kazimierz Pelc

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 11.10.2020r.

godz. 9.30 ++ Marianna (21 rocz. śm.) i Franciszek Potęga

godz. 11.00 + Wacław Dybek i jego rodzice, zmarli z rodziny